Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Bleach (Anime)

Büyük duyurusu kart oyunuymuş. Yine hüsran. Bu arada Rukia'ya 8.bölümde sansür gelmesi beni Yoruichi'nin sahneleri için endişelenmeye sevk etti. God of Thunder yazısını olması gereken yerde göstermezlerse çok büyük ayıp ederler.

Büyük duyurusu kart oyunuymuş. Yine hüsran. Bu arada Rukia'ya 8.bölümde sansür gelmesi beni Yoruichi'nin sahneleri için endişelenmeye sevk etti. God of Thunder yazısını olması gereken yerde göstermezlerse çok büyük ayıp ederler.
aynen göstermezler bence, biraz sansürlü olur.

Orijinal Gotei 13'te Unohana'yı göstermeleri iyi olmadı. Mangayı okumayan bir arkadaşım Unohana'nın güçlü çıkacağını fark etti mesela. Haftaya şaşırması için güven bana bu kadın çöp dedim ama ne kadar inandı bilmiyorum. :d

Orijinal Gotei 13'te Unohana'yı göstermeleri iyi olmadı. Mangayı okumayan bir arkadaşım Unohana'nın güçlü çıkacağını fark etti mesela. Haftaya şaşırması için güven bana bu kadın çöp dedim ama ne kadar inandı bilmiyorum. :d
Spoiler
Oha Unohana mı çöp şaka mısınız oğlum ölmeden önce Zaraki'yi kaç kere kesti de Zaraki anca gelişti zincirlerinden kurtuldu.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çizimleri arasında çok fark var bence. Öyle anlaşılmaz. Görünen hali çok masumane. Diğer hali badass. Şahsen ben bunların aynı kişi olduğunu öğrenene kadar hiç düşünmemiştim.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık