Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Bleach (Anime)

Bleach'in fillerlar hariç kusuru yoktu. Sadece çizimleri biraz daha kaliteli hale getirip geri kalanına hiç ellemeden piyasaya sürseler yeterdi. Bitene kadar izlemeyeceğim ama anime hakkında şu ana kadar duyduklarım biraz rahatsız etti.
Böyle yazıldığına bakma yazanlar bizim has kitle şu anda piyasa yıkılıyor Aizen falan yıllar sonra trend olmuş durumda tüm vsleri aizen alıyor youtubeda diğer serilerde. :D Hype olarak fazla yani MAL puanı çok yüksek ilk 3 sıra içinde gidip geliyor.Yeni nesil tuttu yani yeni animasyonla.

Bleach'in fillerlar hariç kusuru yoktu. Sadece çizimleri biraz daha kaliteli hale getirip geri kalanına hiç ellemeden piyasaya sürseler yeterdi. Bitene kadar izlemeyeceğim ama anime hakkında şu ana kadar duyduklarım biraz rahatsız etti.
Bounto ve zanpaktou isyanı arcları filler olmasına rağmen güzeldi üstelik. Zanpaktouların tasarımlarını da bizzat kubo yapmıştı.

Ikkaku'nın bankaisi olduğunu da öğrenmiyor İchigo, onu da eklememişler. Çok önemli sahneler olmadığı için önemli değil bunları kesmeleri.

Sıkınt yok şu anlık yaw. Hızlı diyorlar da, mangada da hızlıydı bu kısımlar. Asıl dövüşler başlamadı bile. Manga'da görmediğimiz Gotei 13'ü de eklemişler. Eklemedikleri sahneler ise pek önemli sahneler değil. Olsa da olurdu, olmasa da olurdu.

Son bölüm de güzeldi kaplıcaya kadar ilerledi bile Rukia sahnesi sansür yemiş doğal olarak hak verdim. :D
En başta garip gelmişti ama tekrar bakınca eski kalitede ostler olmasa bile sahneye uygun müzikler seçtiklerini gördüm Yamamoto dövüşünde.Eskisi gibi olması imkansız çünkü o yıllarda değiliz.Hızlı akıyor ama buna şükür anime hiç olmayabilirdi.Önemli sahnelerin hakkı verilmiş en azından o bakımdan anime çok iyi gidiyor.Sadece biz eski anlatımı özlüyoruz ona da yapacak birşey yok animenin hızlı akmasından başka bir sıkıntı yok şu anda.Hızlı akması da dönemin mecburiyetinden kaynaklı yine yapılabilecek birşey yok aslında.
Benim'de hoşuma gitti..Müzikler iyi.Hesaplamam Full dövüşlerini göremeyeceğiz gelecek bölüm ,ondan sonrakinde görürüz.:)

Son çıkan bölümde eklemedikleri bazı sahneler bunlar. Biraz daha ciddi havada gitmesini istiyorlar gibi serinin. Ichigo ve Yhwach dövüşü uzatmışlar bile mangaya göre.

Kon gibi bu bölümleri kesmekte haklı olabilirler hafif gereksiz kaçıyor.Ama son sayfa çıkarmasalar iyiymiş Adam Renji’yi pancar gibi tutuyor bu paha biçilemez.Ekstra sahneler ekleyince mangadan kesmiş adamlar yapacak birşey yok.Yhwach vs Harribel orjinal gotei gibi bölümlerin bedeli olsa gerek.
İlgili bölümün tarihini kontrol ettim, 2013. 9.5 yıldır bekliyorum bu sahneyi. Kesmiş olmazlar, ileride gösterirler diye tahmin ediyorum.
Bu hafta çıktı ve beklediğin kısım yok. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık