Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Bleach (Anime)

bence anime gayet güzel, eleştirilebilir yerler var tabi ki ama kesinlikle kötü bir iş yok ortada.
sadece çok hızlı ilerliyor, onun sebebi de bence artık yavaşlığa tahammül yok. tüketim toplumu olmanın sonuçları bunlar.
herşey hızlı ve özet gibi olmalı, yoksa izleyici bırakıp gidiyor. maliyet ve tüm içeriği bir sezona sığdırma gibi durumların da etkisini yok sayamayız.

bunun dışında ilk izlediğimde çok hızlı geliyor. tekrar izleyince gözden kaçan pek çok nokta farkediyorum. o bölümün mangasını okuduktan sonra tekrar izleyince daha iyi gözüküyor anime.

Artık yeni dönemin sistemi böyle galiba.Çok fazla CGI maliyeti olduğundan 13 bölümlük sezonlar hızlı bir akış var diye tahmin ediyorum.Eskiden animeler genel olarak sindire sindire işleniyordu yavaş akıyordu.
bu tarz bir şeyi mangada yaptı ve aceleye getirmişti zaten aynı olayı animede yapıyorsalar pes doğrusu. Bari animeden kurtaralım diye düşüneceklerine hızlı hızlı bölümü tüketmek izleyiciyede istediğini tam verememek demek. Hem mangada hem animede bilemiyorum,böyle olmamalı.

Valla One Piece'in animesine de bakan biri olarak bu izlediğimiz nimet gibi geliyor her açıdan bana. Biraz daha yedirerek işleseler iyi olurdu ama mangayı okumamış biri için pek sorun değil.

Yamamato senseinin tek gitmesi hoş olmadı. En azından Ywacha karşı 1-2 kılıç tokuştursalardı. Ama ywachın yamamatonun bankaisinin çalması bir nebze de olsa yamamatonun gücünün çok tehlikeli olduğunu belirtmiş oldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık