Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Black Mirror (2011-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 7 100.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    7

Yayınlayan Kanal: Netflix
Sezon Sayısı: 6
IMDb Puanı: 8.8
Türü: Dram, Gizem, Bilimkurgu
Durumu: Devam Ediyor
Baş Roller: Daniel Lapaine, Hannah John-Kamen, Michaela Coel

Dizi insanlığın en büyük buluşlarının ve en karanlık içgüdülerinin çarpıştığı, çarpık, yüksek teknolojili bir çoklu evreni anlatan bir antoloji serisidir.

Kişisel yorumum: Dizinin 6. sezonunun çıkacağı haberi geldi bugün, sitede konusunun olmadığını görünce konusunu açayım dedim. Dizinin her bir bölümü birbirinden bağımsız ve farklı oyuncular mevcut. Bazı bölümleri gerçekten rahatsız edici, insan ekrana bakmaya devam edemeyecek duruma bile geliyor. Diziyi Netflix aldıktan sonra kalitesinde biraz düşüş olsa da hala izlenebilir durumda.

Giderek düşen kalitesine yakışır kalitesiz bir sezonla geliyormuş gibi gözüktü bana fragman. Neyse gelsin de bakalım.

Teknoloji'nin geldiği, geleceği nokta üzerine kurgulanan hikayeler bir yerden sonra aynı şeyi izliyorum hissi yaratmıştı. Bu sebeple bölümleri art arda izlemek yerine, bilimkurgu türünde bir film izlemek istediğiniz zaman açıp bir bölüm izlemek daha zevkli olacaktır diye düşünüyorum.

Bu arada fragman da gelmiş istersen ekle konuya @Smoker

Bölümlerin birbirini hikaye olarak takip edeceğini yazanlar olmuş. Bu şekilde çıkarsak, beklenen Black Mirror etkisi yaratmaz.

Bunu çok merak ediyorum da yapısı gereği erteledim hep yıllarca. Hiçbir bölümünün birbiriyle alakası yok mu ya da bu bölümler yayınlandıktan sonra bağlandığı ortak bir mevzu var mı?

Bunu çok merak ediyorum da yapısı gereği erteledim hep yıllarca. Hiçbir bölümünün birbiriyle alakası yok mu ya da bu bölümler yayınlandıktan sonra bağlandığı ortak bir mevzu var mı?
Önceki bölümlere göndermeler olsa da önemli bir bağlantı hatırlamıyorum. Yani 1. bölümü bu yıl izleyip 2. bölümü seneye izleyebilirsin. Ama @Mihawk 'ın dediğine göre 6. sezon öyle olmayabilirmiş.

Çok ilgimi çeken bir bölümdeki mevzu tek bölümle sınırlı kalacak ve konu kapanacaksa can sıkar biraz.
Öyle bir hissi yaşar mısın bilmiyorum en azından ben yaşamadım. Dizinin altında bir mantık var ve bu çoğu bölümde tekrar ediyor. Bu biraz sıkabiliyor. Ama senin ilgini çeken o mekanik olursa ona bol bol maruz kalacaksın zaten.

Öyle bir hissi yaşar mısın bilmiyorum en azından ben yaşamadım. Dizinin altında bir mantık var ve bu çoğu bölümde tekrar ediyor. Bu biraz sıkabiliyor. Ama senin ilgini çeken o mekanik olursa ona bol bol maruz kalacaksın zaten.
Robot köpeklerle ilgili olan bölüm o etkiyi bırakabilir

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık