Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

Selamlar animesine yeni başladım mangasından devam etmeyi düsünüyorum o asta mal mal bağırıyor sizce mangadan mı devam etmeliyim yemin ediyom ajdarın sesi daha iyi.
Mangada Asta'nın sesi daha çok çıkıyor. Buna takılıyorsan zor okursun.
Bence mangayı baştan sona oku ve eğer sevdiysen sonrasında animeyi de izle. Animesi bence epey başarılı bir yapım. Böylesi uzun şonenlerde animelerde kalite çok düşer ama bunun animesi hep ortalamanın üzerinde bölümler verdi.

Bence mangayı baştan sona oku ve eğer sevdiysen sonrasında animeyi de izle. Animesi bence epey başarılı bir yapım. Böylesi uzun şonenlerde animelerde kalite çok düşer ama bunun animesi hep ortalamanın üzerinde bölümler verdi.
Abi yok dublajcisi kikse ellerimle boğmak istiyorum o nası kötü ses ya siz ove ove bitiremediniz yok 1000 bolum bile surebilir dediniz evren baya genis felan dediniz bende basliyim dedim ve 5. Bolume kadargeldim sonavlar bitince akarim.

Riful knk bu black cloverin son arcimi bi yerde sen oyle demistin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık