Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

Lücifero da geldi, ama tam formunu alamadı. Umalım da Liebe'yi kontrol edip milleti katletmeye başlamasın.
Bu herifi yenmek için Birleşme ve Ruh Soğurma'dan daha güçlü bir teknik gerekiyor gibi, bakalım ne olacak?

Lucifero niye beni gram hypelamadı bilmiyorum ama karakter sadece kasıntı bir tiple bakıp dokunup uçuruyor. Son çare olarak mı getirdi anlamadım karakteri, bu denli büyük bir karakterin biraz etkilemesi lazımdı.

Lucifero niye beni gram hypelamadı bilmiyorum ama karakter sadece kasıntı bir tiple bakıp dokunup uçuruyor. Son çare olarak mı getirdi anlamadım karakteri, bu denli büyük bir karakterin biraz etkilemesi lazımdı.
Aslında şu girişi çok iyiydi.

Ama bu adamın gelmesi gereken yer bu yer ve zaman değildi. Herkes bitti, ark bitti, her şey bitti derken bu çıktı ortaya. Ne yapacak şu noktada, herkesi katledecek değil ya. Zaten herkes bitik, şu durumda kaybetmesi saçma olur hakikaten. Gerçi manga bu ama yine de başka zaman ortaya çıkıp iyi bir mücadele vermesini istiyor insan. Bari bir nedenden ötürü geri çekilse, kaybetmese ama artık.....

Üstelik tasarımı da iyi değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık