Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

298 İngilizce

299 İngilizce

300. bölüm 2-3 gün içinde ingilizce olarak düşer. Türkçeye güncel çeviren ekipler vardı ancak, ya zamanlar yok ya da bıraktılar :hmm:
mangadenizi bile en son bibuçuk ay önce bölüm vermiş.... Yazık olacak...

298 İngilizce

299 İngilizce

300. bölüm 2-3 gün içinde ingilizce olarak düşer. Türkçeye güncel çeviren ekipler vardı ancak, ya zamanlar yok ya da bıraktılar :hmm:
Bölümler kısa zaten diye bıraktılar belki de.

Benim de en son çeviri işleriyle uğraştığım 274. bölümden sonra seriden baydım ve bıraktım(gerçi çok önceden baymıştım da çeviriyle birlikte şans vereyim demiştim), bizim 1.30 asta'nın durumları ve garip garip skill fırlatan şeytanlar dışında değişken bir şey var mı? Göz atmaya ayırdığım vakite yazık olacak yoksa.

Black Clover 301
"Weekly Shonen Jump magazine is going on a break because of the Tokyo Olympics Game."

Release Date
"Black Clover will return from the hiatus next week, so Chapter 301 will be available to read on Sunday, August 1st, 2021."

NOT: 295-300 arası sayıları mangadenizi.com grubu eklemiş türkçe olarak. Afiyet olsun :)

Asta ve öbür çocuk hileli çar gibi güçlenmeye başladığından beri okumuyorum, final yaparsa bir gün tamamlayacağım. Mangaka iyi bir hikayeci olmasa da ilgi çekici karakterler yaratmayı başarmış, sonlarını görmek isterim.

Chapter 301 title: That Feeling/Affection
  • 15 pages
  • Chapter begins with Asta with a nervous or serious expression.
  • Twilight of Valhalla's real effect (Rill's new spell) is to increase the magic power of his friends.
  • Rill says that any damage sustained in his "Twilight of Valhalla" will not kill them.
  • Charlotte with this increased magic power- lifts the curse on both of them.
  • Asta "delivers" Loro to Noelle & entrusts everything to her.
  • Asta and Undine have a small interaction.
  • Asta admits he can't do much anymore and leaves the rest to Noelle.
  • Vanica is still alive (Megicula says Vanica & Loro need to be killed for her to fully manifest, so I assume that means Vanica is not dead yet).
  • Megicula uses 100 disciples (who died in experiments) to fight as living dead.
  • Noelle starts to realize her feelings for Asta and confesses to herself.
  • Noelle: "I Like Asta!"
  • Noelle activates Saint stage once more and that's the end of the chapter!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık