Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

Asta'yı yavaş yavaşta olsa herkes takdit etmeye başlıyor, bi zaman atlaması vs. olduğunda.. ki Nacth ölcek gibi, yardımcı kaptan olur Kara Boğaların.
Ve Altın Şafak'ın kaptanı nalları diker, Yuno Kaptan olur.. hadi yetişme yarışı falan derken. Hikaye Naruto hikayesi rütbe/seviye işine doğru ilerlicek.
Sonu belli kim İmparator olcak zaten, biz sadece gelişmeyi okuruyoruz :ehe:

Yazarın mangada suanki dövüş eşleşmelerini ve karşılaşan kişileri iyi ayarlaması lazım. Ayrica eğer Astanin bu formuna bir handikap vermesse şuan zaten serinin en üst karekteri oldu neredeyse.
He güzel bence ama :) seri biter böyle olursa.

Bana kalırsa serinin sonunda asta yonca krallığının büyücü imparatoru olacak.
Yuno ise Kendi krallığında hem büyücü kral hem de normal kral ın tek kişi olduğu sistem kurar. Bu şekilde büyücü kralda olmuş olur. Sırf fanboylar kızmasın diye. Gene sasuke vakası be.

Gönül isterki asta son savasta ölsün kaptanı kurtarıp. Daha sonra rubu seytany dünyasına gitse liebe ile dolaşmalar falan derken şeytanlarin elflerin ve insanların beraber yaşayacağı bi yer yapmaya hayali olsun.
Şu sally de buna yeni beden yapsın. Uzun boylu hem sonunda asta da uzun boylu biri olur. Ne yazdım bee

Yazarın mangada suanki dövüş eşleşmelerini ve karşılaşan kişileri iyi ayarlaması lazım. Ayrica eğer Astanin bu formuna bir handikap vermesse şuan zaten serinin en üst karekteri oldu neredeyse.
He güzel bence ama :) seri biter böyle olursa.

Bana kalırsa serinin sonunda asta yonca krallığının büyücü imparatoru olacak.
Yuno ise Kendi krallığında hem büyücü kral hem de normal kral ın tek kişi olduğu sistem kurar. Bu şekilde büyücü kralda olmuş olur. Sırf fanboylar kızmasın diye. Gene sasuke vakası be.

Gönül isterki asta son savasta ölsün kaptanı kurtarıp. Daha sonra rubu seytany dünyasına gitse liebe ile dolaşmalar falan derken şeytanlarin elflerin ve insanların beraber yaşayacağı bi yer yapmaya hayali olsun.
Şu sally de buna yeni beden yapsın. Uzun boylu hem sonunda asta da uzun boylu biri olur. Ne yazdım bee
Bir kaç sayfa öncesinin deki mesajlara bakarsan seri bitiyor zaten. Son bölümler bunlar. Benim net bilgim yok ama yazdıklarına göre bleach animesi için yer açılacakmış ve bu vesileyle mangada animede final yapacakmış. Son 7-8 bölüm varmış hatta. Geçmiş sayfaları okursan detaylıca konuşuldu bunlar.

Bir kaç sayfa öncesinin deki mesajlara bakarsan seri bitiyor zaten. Son bölümler bunlar. Benim net bilgim yok ama yazdıklarına göre bleach animesi için yer açılacakmış ve bu vesileyle mangada animede final yapacakmış. Son 7-8 bölüm varmış hatta. Geçmiş sayfaları okursan detaylıca konuşuldu bunlar.
Bir süre seriden ayrı kaldık, seri finale bağlamış. Gerçi en başta belliydi kısa süreli olacağı. Güzel seri ama isabetli karar.

Anime bitiyor knk. Manga devam edecek.
Muhtemeln basja stüdyo ile anlaşırlar.

Üye silindi 6810

O zaman çok iyi. Bende seri bitiyor diye üzülüyordum. Keşke şu 4 devletten diğer kıtalara da bir gitseler de yeni şeyler görsek diyordum hep.
Giderler belki ama kimle vs yapacaklarki bu arctan sonra çünkü çoğu büyük güç artışı yaşıyor, veya dövüş değilde düz mujabbet havasında filanmı çizer o zamanı.

O zaman çok iyi. Bende seri bitiyor diye üzülüyordum. Keşke şu 4 devletten diğer kıtalara da bir gitseler de yeni şeyler görsek diyordum hep.
Knk bakma black clover serisi düzgün işlense gerçekten büyük bir evrene sahip.

Daha ,4 krallık gördük dunya büyük yer.
Şeytanlar dünyası var.
Deniz deki adalar var.
Elfler var cüceler ve devler de olabilir. Tutan bir seri

Tek sorun umarım mangaka düzgün işler ve böyle güzel Bir konuya dahip seriyi iyi değerlendirir.

Giderler belki ama kimle vs yapacaklarki bu arctan sonra çünkü çoğu büyük güç artışı yaşıyor, veya dövüş değilde düz mujabbet havasında filanmı çizer o zamanı.
Yami'nin ülkesi Japonya'yı temsil ediyor. Daha o varken(japonlar övülecekken) çok daha güçlü adamlar görürüz. Ayrıca başka şeytanlarda olabilir diğer ülkelerde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık