Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[BİTTİ] 1. ÖDÜLLÜ "Kabak Tadında" One Piece Yarışması

1 Nisan 2017 saat 22:00'da yarışmaya Katılacak Mısın?

• Kullanılan toplam oy
    152
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dofy yarışması olsun ya da Op dışı olsun.
Olabilir :p

Şıksız olanlarda yarım puan mı almışım şimdi? Halbuki sadece Hasır Şapka filosunu okuyup yazmıştım onda da 5 tanesini yazmıştım. İtiraz ediyorum. 13 puan alacaktım ben! :/
Hemen baktım; harf hataların olmuş o yüzden :))

Bana oy veren çıktı mı? :D
Yok; halk seni görmezden gelmiş:p

Son düzenleme:
@Waka Sama tebrikler. @amaneden geçmiş olsun. Ben bileti almak için yazmamıştım, huyumdur mum dikmek. Teşekkür ederim yine de düşünceli tavrın için.
Ben kazanamayacağımı biliyordum zaten ama halkımın desteği arkamdaymış bunu gördüm. Bir dahakine daha iyi hazırlanıp birinciliği kazanacağım. xd

@Waka Sama Ayrıca tebrik ediyorum seni kardeşim.

@Waka Sama bu oy kaybını neye borçluyuz? :ehe: yeni dönemde oylarını nasıl arttıracaksın:p @Jacques 'i devirebilir misin:D
Gönüllerin şampiyonusun.

@Waka Sama tebrikler sana da:sapkali:.
Eyyyyy diye kükredik o kadar. Yoksa bile var artık!
---------------------------------------
Kazanan arkadaşı tebrik ederim. Diğer arkadaşları da aynı şekilde.

Shiki'ye de teşekkürler.
Ben kazanan arkadaşı tebrik etmiyorum. Çirkefim ben. Mızıkçıyım. Direkten gol olmaz.
Shiki de şikeci.
Amanaden hariç hepinize teşekkürler arkadaşlar.
@Shiki onlar kamyonlarla kömür dağıttılar. Yoksa benim iktidarımı zor alırlardı:D

@amaneden
Ama neden amaneden
Mızıkçılık yakışmaz sana
Ayıp değil mi bu yaptığın
Neden bu kıskançlık?
Eğer sen kazansaydın, ederdim tebrik
Dünden beri yapmadığın çirkeflik kalmadı
Ee kazanamadın işte bari sus
Neden Amanaden neden??

@Shiki bu arada ben genel sonuçları göremiyorum. Sinema bileti vermek amaçlı herhangi bir teklif gelmemiş ama arkadaşlar uyansın sorayım kesin olarak gitmeyecekler mi diye? Gitmeyecekler ise bileti @amaneden hariç birine vereceğim:ehe:

@Shiki bu arada ben genel sonuçları göremiyorum. Sinema bileti vermek amaçlı herhangi bir teklif gelmemiş ama arkadaşlar uyansın sorayım kesin olarak gitmeyecekler mi diye? Gitmeyecekler ise bileti @amaneden hariç birine vereceğim:ehe:

Asıl yarışmacı geldi aynen Mingo yarışması olsun o zaman bütün forum döktürür gizli fanları buluruz :D
Önce Wataame Daisuki yarışması, sonra mingo:D wataame gizli fanlarını bulalım:p

Beni yarışma dışı bırakman iyi olmuş. Milletin puanları ateş ediyor resmen. L!m!4s diye bir üyemiz de var. Pek girmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık