Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Billy Bat

okuduğum Urasawa mangaları arasında en az sevdiğim budur. Yine de çok niş ve özel bir iş. Lee Harvey Oswald'ın şu panelini çok severim.

65 bölümü bitirdim. Kaldı 100 bölüm. Şuan iyi gidiyor. Geldiğim bölümde Japonya'ya çakma disneyland yapılacak.

Şuana kadar tahmin ettiğim ve doğru çıkan şeyler:
Kamp ateşi var deyince kesin bir ayin var ve zenci yakıyorlar dedim.
Oswell olayında suçun ona yıkılacağını zaten tarihten çıkarmıştım.
İsa sahnesini beklemiyordum o yüzden şaşırdım. Ama geri kalanı tahmin edebildim.
Yarasanın kim olduğu tahmin ettim. Şuan doğru tahmin etmiş durumdayım görünüyor. Bakalım seri sonunda haklı çıkacak mıyım.

Son düzenleme:
79. Bölüme geldim. Şunu fark ettim ki seri hiç bir seride olmadığı kadar flashback içeriyor. Sürekli bir bölümde flashback olduğu için bir sonraki bölümde ne olacağını tahmin edemiyoruz. Demin ay çalışması vardı bir anda başka bir hikayeye döndü. Ancak hikayeleri parça parça tahmin edebiliyoruz. Her flashbackte bir gizem daha kapanırken başka bir gizem ortaya çıkıyor anasını satayım. Bu kinji demir raylara bir adam bırakmıştı. Sonra onunla hemen hemen aynı yaşta olan bir başka adam çocukken onun oraya adamı bıraktığını görmüş. Len nasıl gördün o sırada belkide doğmamış veya daha çocuktu. bu durumda ya kinjinin babasını falan gördü ya da kinji zamanda yolculuk yaptı. Ya da başka bir olay çıkacak altında. Ya da ben bir şeyi kaçırdım. Ya da adam yalan söylüyor. Babası çıktı köprüye koyan galiba :d

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık