Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bilgisayar Destek (Genel Başlık)

Yani +5 çıkar yukarı. Onun haricinde allahsız Buğra gibi her şeyi oynayacağım
1080 p kullanacaksan şu linki benim yaptığım şekilde özelleştirerek alabilirsin. ssd biraz az daha sonrasında ssd takviyesi yaparsın. sistem bu -> https://www.gaming.gen.tr/urun/4647...16-gb-16gb-ram-1tb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
Özelleştirmeler de bu şekilde ama istersen geleceğe dönük olsun diye rami 2 yapıp 32gb yapabilirsin. ->

1080 p kullanacaksan şu linki benim yaptığım şekilde özelleştirerek alabilirsin. ssd biraz az daha sonrasında ssd takviyesi yaparsın. sistem bu -> https://www.gaming.gen.tr/urun/4647...16-gb-16gb-ram-1tb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
Özelleştirmeler de bu şekilde ama istersen geleceğe dönük olsun diye rami 2 yapıp 32gb yapabilirsin. ->
2k da da canavar gibi olur bu sistem. Bende yeni kasa toplayacağım ama acelem yok. 5000 serisi ve yeni ryzen islemcileri mi beklesem diyorum. Onlardan haberi olan var mı

Ne önemi var olum o paraya alabileceği ve gelecekte de parça yenilenmesine imkan kılan en iyi kombinasyonu basıp geçecek işte.
Şöyle önemi var abi; rekabetçi oyunlar (lol valo cs vs.) işlemci ağırlıklıdır. Hikayeli oyunlar ise ekran kartına göre yüksek kare değerleri gösteriyor. Her tür olduğunda dengeli olan sistemi seçtim yoksa 60k civarına 4080 super sistem de var. Onu da atabilirim istersen @King of the Hell
En ucuz yer gaming.gen mi peki ?
Yani siteler çok yakın aslında birbirine ama en ucuzu bu şuan.

Şöyle önemi var abi; rekabetçi oyunlar (lol valo cs vs.) işlemci ağırlıklıdır. Hikayeli oyunlar ise ekran kartına göre yüksek kare değerleri gösteriyor. Her tür olduğunda dengeli olan sistemi seçtim yoksa 60k civarına 4080 super sistem de var. Onu da atabilirim istersen @King of the Hell
Yav işlemci bir tık kısık olsa da o tarz oyunları çok çok etkilemez ki ekran kartı güçlü olsa daha mantıklı bence

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık