Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bilgisayar Destek (Genel Başlık)

Bu nasıl gençler? Değiştirilmesi gereken bir parça var mı ya da ekstra soğutucu eklenmeli mi?

İşlemci için ekstra soğutucu ekleyip ssdyi 1tb yapınca 22 bin oluyor yaklaşık.

Son düzenleme:
Bu nasıl gençler? Değiştirilmesi gereken bir parça var mı ya da ekstra soğutucu eklenmeli mi?

İşlemci için stok fanın idare edebileceği ama genellikle değiştirilse daha iyi olabileceği yönünde şeyler okumuştum. Özellikle bu sıcaklıklarda ekstra soğutucu alsan daha iyi olur, seneye de havalar daha da ısınacak diyorlar hem :/ Sistem güzel, ben öyle aşırı da anlamam ama gözüme çarpan bir şey göremedim

İşlemci için stok fanın idare edebileceği ama genellikle değiştirilse daha iyi olabileceği yönünde şeyler okumuştum. Özellikle bu sıcaklıklarda ekstra soğutucu alsan daha iyi olur, seneye de havalar daha da ısınacak diyorlar hem :/ Sistem güzel, ben öyle aşırı da anlamam ama gözüme çarpan bir şey göremedim
Soğutucu için sunduğu ilk seçenek olan 1587 liralık hava soğutma yeterli olur mu? Bir de bu ssdlerin markalarının dandik olması problem yaratır mı dostum?

Soğutucu için sunduğu ilk seçenek olan 1587 liralık hava soğutma yeterli olur mu? Bir de bu ssdlerin markalarının dandik olması problem yaratır mı dostum?
Soğutma için yeterli olur ama bu paraya daha iyisi alınır mı bilmiyorum. Ssd de dandik dediğin adata ise fena marka değildi diye hatırlıyorum ama bazen modellere göre de değişebiliyor sıkıntılı model mi bakmak lazım

Baktım 630-650 modelleri sıkıntılıymış senin bu attığın sistemdekinde sıkıntılı diyen görmedim

Son düzenleme:
Bu arada topladığım sistem bu;

Monitör olarak da bunu aldım;

SSD 1 GB yapmışsın zaten iyi olmuş ama bence hazır almışken bi 16 Ram daha al... Rahat edersin.

SSD'yi kesin 1 yap Datte.

16 daha eklettim. 50 euro fark etti.
Ben Alman bir arkadaş için bakmıştım Amazon'da 32 gb (2 16) 80 euro civarıydı. Ekletmen iyi oldu epey rahat edersin. Zaten çıkan oyunlar hep min. 16 istiyor. 2 seneye başlarlar 32 istemeye.

Gerçi ben senin oyun tarzını biliyorum şimdi sen güzel bir pc alıyorsun ilk bir platform oyunu bulursun oynamak için. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık