Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bilgisayar Destek (Genel Başlık)

Çok yere baktım bulamadım birde burda konu açayım ekran kartında sorun var oyunlar 2.ekran kartını yani asıl olan nvidia'yı görmüyor Ekran kartının driver'ı güncel denetim masasında yüksek performans seçili ama bir türlü hiç bir oyun görmüyor ekran kartını format atmadan bir çözüm lazım
Format düşünüyorum zate.
Low level format tehlikeli bir işlem ama.

Yahu konusu gelmişken maruzatımı bildireyim.
Benim esc ve fn tuşları çalışmıyor. Birkaç gün önce öyle duruverdiler. Nedir bunun sıkıntısı acaba, bilen, daha önce yaşayan var mı? :/

Benim esc ve fn tuşları çalışmıyor. Birkaç gün önce öyle duruverdiler. Nedir bunun sıkıntısı acaba, bilen, daha önce yaşayan var mı? :/
Formattan önce benimki de çalışmıyordu.Format atınca düzeldiler.Format atmadan nasıl düzeltilir bilmiyorum.

Klavyeler anladığım kadarı ile tuş grupları şeklinde kablo sistemi var. Seninde üstteki tuşları kapsayan gitmiştir. Benim bir kaç klavyemde oldu benzer durumlar. İ,ş,p,ğ tarafındaki tuşlar gitmişti bir tanesinde mesela.

Klavyeler anladığım kadarı ile tuş grupları şeklinde kablo sistemi var. Seninde üstteki tuşları kapsayan gitmiştir. Benim bir kaç klavyemde oldu benzer durumlar. İ,ş,p,ğ tarafındaki tuşlar gitmişti bir tanesinde mesela.
Çalışmayan tuşların biri yukarıda biri ağaşıda. Gerisi sapasağlam.

Çaresini var mı yok mu bilmem de benim de Fn tuşu çalışmıyordu.Format atınca düzelmiş.Ondan atmamıştım formatı ama işime de yaradı.
Arattım nette de birçok kişi aynı tuş sıkıntısını söylemiş. Fn ve esc. Sanırım bunların çalışmasını engelleyen bir program falan var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık