Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Big Mom Sizi Tatmin Etti mi?

Big Mom Tatmin Etti Mi?

• Kullanılan toplam oy
    220
PSKXĞAKZŞA dostum gelmişsin Aka korktu falan diyorsun ama ben Kizaru tek başına Wano'ya gideyim mi dediğinde yok öyle değil falan diyorsun. Rayleigh Kizaru ile vs'de son şınavlarını çekenler gibi nefes nefese kalmıştı. Seride dengenin olduğu kaç kere belirtildi. 4 yonko ve tayfası=amiraller ve schibukailer.
Kizaru tek başıma giderim diye bir şey demedi hangi bölüm o :ehe: Adam tek duran tayfasız Rayleigh için bile hazırlık yapmam gerek yoksa olmaz diyor Kizaru ben gideyim mi derken tabii ki yanında kalabalık bir ekipte götürecek Amiralin istediği zaman buster call çağırma yetkisi var, tek gitme gibi bir olayları Aokiji gibi çok nadir olur o zaman da Gorousei bu adam niye tek gidiyor bırakıyor görev yerini diye sızlanıyor.

Nefes nefese kalabilir ondan önce de Kizaru'nun hızına yetişip kesiği attı Kizaru'ya, Kizaru bir zahmet o kadar karşılık verebilsin yaşlı Rayleigh'e karşı, Rayleigh'de ben çizik bile görmedim. Genç olsam daha fazlasını bile yapabilirdim diyor bu adam Roger' ın tayfa elemanı. :ehe:

O denge dediğin şeyi zaten Garp söyledi biz Yonko'lar ayrıca birbiri ile savaştığı ve sadece denizciler ve savaş lordları ile savaşmadığı için 1 Yonko'ya üstün gelebilmek için savaş lordları ile ittifak yapıyorlar diyorduk.

Garp zaten bunun bizim dediğimiz şekilde olduğunu doğruladı, çünkü yaşlı Rayleigh'e bile karışmayın çünkü aynı anda hem Yonko Beyazsakal hem onla baş edemeyebiliriz diyordu. Eğer 4 ünü birden alacak gücü olsa Rayleigh'i de alalım hemen bir şey olmaz yollayın ekipleri derdi.

Ayrıca Sengoku, 1 Yonko olan Beyazsakal'a karşı savaşı kaybedebiliriz dedi. Bu da o denklemin 1 Yonko için olduğunu kanıtlıyor.

Kizaru tek başıma giderim diye bir şey demedi hangi bölüm o :ehe: Adam tek duran tayfasız Rayleigh için bile hazırlık yapmam gerek yoksa olmaz diyor Kizaru ben gideyim mi derken tabii ki yanında kalabalık bir ekipte götürecek Amiralin istediği zaman buster call çağırma yetkisi var, tek gitme gibi bir olayları Aokiji gibi çok nadir olur o zaman da Gorousei bu adam niye tek gidiyor bırakıyor görev yerini diye sızlanıyor.

Nefes nefese kalabilir ondan önce de Kizaru'nun hızına yetişip kesiği attı Kizaru'ya, Kizaru bir zahmet o kadar karşılık verebilsin yaşlı Rayleigh'e karşı, Rayleigh'de ben çizik bile görmedim. Genç olsam daha fazlasını bile yapabilirdim diyor bu adam Roger' ın tayfa elemanı. :ehe:

O denge dediğin şeyi zaten Garp söyledi biz Yonko'lar ayrıca birbiri ile savaştığı ve sadece denizciler ve savaş lordları ile savaşmadığı için 1 Yonko'ya üstün gelebilmek için savaş lordları ile ittifak yapıyorlar diyorduk.

Garp zaten bunun bizim dediğimiz şekilde olduğunu doğruladı, çünkü yaşlı Rayleigh'e bile karışmayın çünkü aynı anda hem Yonko Beyazsakal hem onla baş edemeyebiliriz diyordu. Eğer 4 ünü birden alacak gücü olsa Rayleigh'i de alalım hemen bir şey olmaz yollayın ekipleri derdi.

Ayrıca Sengoku, 1 Yonko olan Beyazsakal'a karşı savaşı kaybedebiliriz dedi. Bu da o denklemin 1 Yonko için olduğunu kanıtlıyor.
Seride ve seri dışı canon bilgiler o kadar çelişiyor ki... En iyisi bu tartışmayı amiraller işlediğinde yeniden açmak.

Bu arada Kizaru'nun mangada öyle bir söylemi varsa atar mısın?

Hasardan ötürü belki kullanamamıştır. Beyazsakal, Squardo'dan kılıç yiyince bütün dengesi şaştı. Basit Kral Haki bile kullanamadı. Law ve Kid'den uyanış saldırısı almak Squardo'nun kılıcından daha ağır hasar vermiştir. Big mom'da zaten Beyazsakal gibi yaşlı, hasta olduğu söylenmese de bu da bir ihtimal. Rayleigh'de yaşlı olduğundan Kizaru karşısında zorlandı tam gücünü kullanamadı.

Beyazsakal Kral Haki'nin normal basit halini bile kullanamadı. En azından Big mom saldırı yaparken basit Kral Haki kullandı ve sıradan askerler bayıldı gibi bir bilgi vermişlerdi dövüşün başlarında hatta Usopp bunu ben yaptım diye yalan atıyordu.
O tam bir fiyaskoydu zaten + o zamanlar haki işlenmemişti bu derece...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık