Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Big Mom Düşecek mi?

Sizce Big Mom arc sonunda düşecek mi?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi bu mama inmeyecekse ne olacak?
Kadın açık açık korsankral olmak istediğini söyledi.
Luffy buna meydan okudu.

Diyelim ki Luffy savaşmadan bu adadan çıktı.
Sonra ne olacak bu Mom?
Başka biri mi indirecek acaba.

Ben en başından bunun boss olduğunu söylerdim. Whole Cake arcinin yarısını geçmişiz sözde, bu yetmez Mom'u indirmeye.

Bakalım ne olacak. Mom inmezde zayıflar işleri bozulursa E.oda yeni bir karakteri piyasaya sürmek için harcar bu kadını söyleyeyim.

İner diyen arkadaşların kendilerinin de inandığını düşünmüyorum sadece fanlık gözlerini kör etmiş 2-3 bölüme uyanırlar.

Onepiece 3.GÖZ

İnsin abi niye savunuyonuz bu kadını.Diyelimki bigmamı indiremedi.Kaidoda ne yapıcak hadi onuda indiremedi kime gitcek marineye onuda indiremedi teacha onuda indiremedi gider şanksa sapkayı geri veririr benden bişey olmaz al bunu başkasına ver der .:good::good::good:

Bana da inmez gibi geliyor. Dof da öyle geliyordu o yüzden pek güvenmiyorum inmez inmez deyip Oda'nın yarattığı ekstrem koşullarla inedebilir. Kesin olan tek şey Luffy'nin bu konuda etkisi olmaz

Onepiece 3.GÖZ

Bana da inmez gibi geliyor. Dof da öyle geliyordu o yüzden pek güvenmiyorum inmez inmez deyip Oda'nın yarattığı ekstrem koşullarla inedebilir. Kesin olan tek şey Luffy'nin bu konuda etkisi olmaz
Pasta zehirli çıkıyor herkes ölüyor.Mutlu son

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık