Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Beyazsakal ve Roger'ın Zirve Dönemi

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    110
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu şekilde düşünüyorum onu da.Hakiye tek başına yüklenmek var bir de azar azar yüklenmek var.Hakin ilk uyandığında direk üzerine düşen ile daha az üzerine düşenin aynı seviyeye gelmesi olmaz gibi.

Şu şekilde mesleksel bilgi vereyim.3 katlı bina yapmak için attığın temele 10 katlı bina yapamazsın misal.Haki de böyle olabilir.Uyandığında üzerine düşersen geliştirmen kolay olur.Anlatabildim umarım.
Anladım dediğini. Ama söylediğin şeyin yarattığı handikap sadece gelişme süresi olur diye düşünüyorum hala. Senin dediğine göre Luffy, alternatif bir evrendeki meyvesiz Luffy kadar hakisini geliştiremez. Bence ikisi arasındaki tek fark zaman olur. Biri 25'inde gücünün sınırlarına ulaşırken diğeri 30-35 olur misal ama gene aynı oranda gelişirler, potansiyelleri ne kadarsa.

Anladım dediğini. Ama söylediğin şeyin yarattığı handikap sadece gelişme süresi olur diye düşünüyorum hala. Senin dediğine göre Luffy, alternatif bir evrendeki meyvesiz Luffy kadar hakisini geliştiremez. Bence ikisi arasındaki tek fark zaman olur. Biri 25'inde gücünün sınırlarına ulaşırken diğeri 30-35 olur misal ama gene aynı oranda gelişirler, potansiyelleri ne kadarsa.
Öyle de olabilir.Olur da mangaka açıklayayım derse bir iki bir şey çıkarabiliriz belki ilerde.

kartal8181

Tayfanın gittiği çoğu yerde Roger çok güçlü, acayip güçlü şekli de bir görüntü gösterilmedi. Wbden ise hep korkuldu. Güç itibari ile wb üsttedir. Ama Roger hem kendi hem de wbnin hayallerini yaşayıp asıl üstinlüğü sağlıyor.

Ölümcül hastalık babayiğit bir insanı bile çöp yapar. Hem mangada hem gerçek hayatta. Senin elinde olan bir şey değildir.
İşte o zayıflık değil midir? Evrenin en güçlülerini konuşuyoruz. Big Mom gibi süper insan olarak doğmak da var hastalıktan ölecek olmak da. Hepsi etkili bence.

Ayrıca doğumun kaç ay ertelendiği yerde hastalığa da çare bulur yapabilen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık