Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazsakal Korsanları vs. Minik Canavarlar

Beyazsakal Korsanları vs Minik Canavarlar

• Beyazsakal Korsanları Rakip Tanımaz

Kullanılan: 18 34.0%
  • Minik Canavarlar Yonkou Yeniyor Tayfası Neymiş

Kullanılan: 33 62.3%
  • Sonuna kadar berabere

Kullanılan: 2 3.8%

• Kullanılan toplam oy
    53
Onlar o zamanlar velet, Marco'ya Fossa emir veriyor. Yani o zamanki düzen farklı biraz.
Rogarlarla karşılaştığında 19 yaşındaydı. Miçoluğu aşmıştır artık. Vista jozu falan da Marco dan büyük duruyor zaten. Bir de zaten ben o savaşı gram ciddiye almıyorum o da ayrı konu. :D

Rogarlarla karşılaştığında 19 yaşındaydı. Miçoluğu aşmıştır artık. Vista jozu falan da Marco dan büyük duruyor zaten. Bir de zaten ben o savaşı gram ciddiye almıyorum o da ayrı konu. :D
Jozu, Marco'dan üç yaş küçük diye biliyorum. Vista da sadece iki yaş büyük. Fossa'nın bile o zamanlar Marco'dan rütbeli olduğu belli zaten.

Luffy, Marco'yu indirir.
Kid, Jozuya kaybeder ama Jozu'nunda savaşacak mecali kalmaz.
Zoro, Vistayı zor da olsa alır.
Law, Crocodile ve bir kaç komutanı Killer da çöpleri temizler.
Kid ve Luffy kral hakisi salınca bir kaç komutanda aradan çıkar.

Luffynin Marcoyu yeneceğini sanmıyorum, Kidin de elmasa bir şey yapacağını sanmıyorum, Zoro belki Vistayı zorlanarak da olsa yener, ben Lawın ise Crocoyu zar zorda olsa yener ama Killerın diğer adamların hepsini yenebileceğini sanmıyorum bu yüzden beyaz sakal korsanları kazanır.

O zamanlar Oden vardı....
Ula çoluk çocuktu bunlarda:d Gencoluğunun baharındaydılar.
Ayriyeten WB korsanlarını MF savaşında tam göstermedi bile. Ben şahsen Fossa, Rakuyo gibi eski toprakları çöp kumandan katagorisinde beklemiyorum.
Çok enteresan bir oluşum wb korsanları. Marco'ya deniz taşını takamadıkları her saniye şov yaptı adam:d Hem de o allah seviye logiacıklara karşı.........

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık