Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazsakal Korsanları vs. Kaido & Charlotte Linlin İttifakı

Beyazsakal mı ? Canavar Kardeşler mi ?

• Kullanılan toplam oy
    124
Kaido>=WB
Linlin>Oden

Bir tek sorun var o da zehahahahha hahahha ama halledilir bi şekilde sorun değil ölü WB den tek yiyodu zaten hahaha karşısına Kata yı koyarız öldürür bunu sorun çözüldü

Ekleme: Yanlış okumuşum ben Teach de deprem de var sandım yokmuş haha 2 yonko parçalar bunları

Teach Kata'yı tutamaz Marco ile yer değiştirmeleri lazım; gerçi toplam skorda BB tarafı yine kazanır.

Wano dövüşlerini görmeden önce üzerine baya konuşulabilecek bir konu olurdu ama şuan cevap basit.

Kaido>=WB
Linlin>Oden

Bir tek sorun var o da zehahahahha hahahha ama halledilir bi şekilde sorun değil ölü WB den tek yiyodu zaten hahaha karşısına Kata yı koyarız öldürür bunu sorun çözüldü

Ekleme: Yanlış okumuşum ben Teach de deprem de var sandım yokmuş haha 2 yonko parçalar bunları
Bir dakika Teachde deprem olduğunu sanmana rağmen yeniyordu karşı taraf :hoo:

Beyazsakal> linlin
Oden= kaido
Marco= katakuri
Teach= king
ace> queen
jozu> cracker
vista < smootie
inu+neko< Jack+perospero

Karşılaşmalar bu şekilde olursa eğer benim görüşüm beyazsakal korsanları kazanır. Oraya oden, ace ve teach i koyman çok iyi dengelemiş karşılaşmayı.

Yani dns'yle boş yere kavga ettiniz. Ettiği laftan bahsetmiyorum, savunmak veya eleştirmek bana düşmüyor. Ama başta konuyu okusan aslında öyle yorum atmazmışsın...

Konuyu dengelemek için tabiki ekleme ve çıkarmalar yapmam gerekiyor. Karşıda 2 İmparator var çünkü.

Doflamingo, Kaido'nun destekçisi. Jimbei de Beyazsakalın.

Oden, Beyazsskalın ikinci tümen komutanı Teach'de yine eskiden tayfasında bulunmuş birisi... Taraflı derken ne açıdan ?
Eklemeleri de katınca anket tam oturmuş diyebilirim bana göre öyle dikkat etmedim çünkü edemedim yazının %80 i isim listesi ve eşleşme keşke önemli olanları kalın bir puntoyla yazsaydın . cumartesi günü hatta pazara girdik bu saatte fantezi bir konu tartışılıyor ben pür dikkat degildim benim hatamdı. Senin belliki bu eşleşme aklına takılmış ve tartışmak istemissin Benim bir insanlık halim oldu ki ilk mesajlara baktıgımda benimle birilikte tongaya düşenlerde var fakat Bir hata yapılınca konuyla tamamen alakasız birinin gelip bana hakaret etmesi çok mu doğruydu ? ne hakkı var buna iyi niyetli olan karşısındakini uyarır onun derdi farklı ayrıca kavga falan etmedik tek temennim birazcık utanmasıydı ama herif resmen arsız bir şımarık çocuk . konu altında rahatsızlık olduysa özür dilerim.

Ev- evt hahah ya bu Teach ne bileyim vurunca ölcekmiş gibi... Dedim kata geleceği görüyo e meyvesi de bununla baya uyumlu saldırı gücü de yerinde alır diye düşündüm :)
Bu ankette örnek verilen teach gerçeğinden çok farklı bir karakter olur meyveyi önce yemesi önemli değil asıl nokta tayfadan ayrılmamış olması demektir ki hain planları yok tayfasına bağlı biri ve bu yüzden geri planda kalıp kendini geliştirmemesi için bir sebeb göremedim.

Kaido vs Newgate

ms1

Linlin vs Oden

Tarih olarak güncel Linlin i değil genç halini düşünürsek ve Oden mallık yapmazsa ms2

Katakuri vs Teach

Teach ezer geçer. ms2

King vs Marco

Marco yani,saldırı gücü güncel Zoro dan az olsada savunması King den iyidir. ms2

Queen vs Jozu

Sorgulamaya gerek yok Queen alır.ms1

Doflamingo vs Jimbei

Dof a hakaret bence.ms1

Jack vs Inuarashi

Oran olsaydı 1.01 olurdu.Ms2

Perospero vs Nekomamushi

Ms2

Canavar + bm korsanlari tarafinda Kaido , Big Mom ve Katakuri harici geriye kalanlarin hepsi çöp . Yami yami teach + marco ikilisi hepsini alir zaten . 2 yonko cok skıntı ama yanındakiler çok zayıf king quenn smoothie felan teach tek alir bunlari

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık