Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Beyazbıyık'ın Ölümüne Kim Sebep Oldu?

Beyazsakalı öldüreni kim veya ne olarak görüyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    137
Aslan payı Sakazuki'nin, Kaido'nun ölümünde de aslan payı Luffy'nin. Luffy, Kaidoyu magmaya gömüp eritti. Luffy öldürdü derim de Sakazuki'nin hasara ks geldi. Öldüren bence Tiiç

Aslan payı Sakazuki'de. İster 50/50 deyin, ister 40 Sakazuki/60 diğerleri deyin. Ayrı ayrı sayarsan Sakazuki'nin etkisi diğerlerine fark atıyor. Kimse savaş teke tek demiyor zaten.

Aslan payı Sakazuki'de. İster 50/50 deyin, ister 40 Sakazuki/60 diğerleri deyin. Ayrı ayrı sayarsan Sakazuki'nin etkisi diğerlerine fark atıyor. Kimse savaş teke tek demiyor zaten.
Ben aslan payının Akainu'da olduğunu bile düşünmüyorum.

Bu seride kılıç yaraları ve kurşun yaraları baya etkili.Kaido adam öldürecekken bile eline kılıç alıyor yada kurşun sıkıyor, Bu adam da ne 10 kurşun yedi ne 50 kurşun yada ne 10 kere kesildi ne de 50 kere.

Akainu en fazla %30'dur :bilmem:

Bu seride kılıç yaraları ve kurşun yaraları baya etkili.Kaido adam öldürecekken bile eline kılıç alıyor yada kurşun sıkıyor, Bu adam da ne 10 kurşun yedi ne 50 kurşun yada ne 10 kere kesildi ne de 50 kere.

%85'den aşağısı objektif değildir.

Denizci erlerinin kılıç ve tüfek yaraları ile güçlü bir kılıç ustasınınki bir değil.

Magma kadar etkili değildir:). Bir magma yumruğu adam öldürmeye yetebiliyor. Akainu bir yumruğu göğsüne sokarak, diğer yumrukla da kafasının belirli bir kısmını alarak en çok hasar veren kişi.

Oden'i öldürürken de kurşun sıktı ama Oden 1 saat yağda kızardığı için yarı ölüydü zaten. Yani kurşun falan yalan, kurşun mu Oden'i öldürdü kızarmış yağ mı? Cevap net.

Magma kadar etkili değildir:). Bir magma yumruğu adam öldürmeye yetebiliyor. Akainu bir yumruğu göğsüne sokarak, diğer yumrukla da kafasının belirli bir kısmını alarak en çok hasar veren kişi.

Oden'i öldürürken de kurşun sıktı ama Oden 1 saat yağda kızardığı için yarı ölüydü zaten. Yani kurşun falan yalan, kurşun mu Oden'i öldürdü kızarmış yağ mı? Cevap net.
WB'nin ölüm sebebi kan kaybı bence bu arada :bilmem:

Senin patlama oranına bakarsak Akainu %15 netleşti :ehe:
WB zirve çağında Akainu'yu gömerdi. Ama sen abartmak istediğinden bunu kabul edemiyorsun. Akainu'nun hasarlarını çıkar diğerleri kalsın WB şimdi mangal partisi veriyordu evlatları ile. Akainu'nun hasarları kalsın diğerlerini çıkar sonuç yine değişmezdi. İcerleri eridikten ve de kafasının 3'de 1'i gittikten sonra yaşayamazdı bu seride.

WB zirve çağında Akainu'yu gömerdi. Ama sen abartmak istediğinden bunu kabul edemiyorsun. Akainu'nun hasarlarını çıkar diğerleri kalsın WB şimdi mangal partisi veriyordu evlatları ile. Akainu'nun hasarları kalsın diğerlerini çıkar sonuç yine değişmezdi. İcerleri eridikten ve de kafasının 3'de 1'i gittikten sonra yaşayamazdı bu seride.
Bu senni fikrin üstelik WB, Akainu'yu gömdü zaten adam küfürleriyle beraber poşet gibi savruldu.

Dediğim gibi WB'yi öldüren şey kan kaybı aldığı tüm hasarlar sebebiyle. Akainu'nun etkisi var ama bu etki yüzlerce kılıç yada kurşun yarasına eşit yada fazla değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık