Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazbıyık Korsanları vs. Marineford Denizciler

Savaşı hangi taraf kanazır?

• Kullanılan toplam oy
    214
Garp'ın Sengoku'tan üstün olduğu bariz.Adam hem denizcilerin kahramanı,hem ana karakterin dedesi,hem Roger'ın rivalı diye.Roger-WB-Garp konusunda denk denebilir,Sengoku için değil bana göre.
Sengoku için Helmeppo diyorsun, Rayleigh diyorlar, Oden diyorlar.

WB ne diyor: Roger, Garp, Sengoku
Roger ne diyor: WB, Garp, Sengoku

Bu sözlerde ne Rayleigh var, ne Oden var, ne Shiki var ne BM var ne de Kong var. Bu isimler güçsüzdür demiyorum ama Sengoku'nun diğer üçlü ile aynı seviyede olduğu çok açık. Bunun da nedeni yollarının kesişmesi ve denk savaşmaları.

Sengoku için Helmeppo diyorsun, Rayleigh diyorlar, Oden diyorlar.

WB ne diyor: Roger, Garp, Sengoku
Roger ne diyor: WB, Garp, Sengoku

Bu sözlerde ne Rayleigh var, ne Oden var, ne Shiki var ne BM var ne de Kong var. Bu isimler güçsüzdür demiyorum ama Sengoku'nun diğer üçlü ile aynı seviyede olduğu çok açık. Bunun da nedeni yollarının kesişmesi ve denk savaşmaları.
WB'nin karşısında Oden ya da Ray mi var da adam desin.Roger'la defalarca kapışmış Garp Ray'den bahsetmiyor mu ? Denizciler 2 efsaneyle aynı anda uğraşamaz demiyor mu ? Sengoku Roger'da nasıl etki bıraktıysa,Rayleigh'de Garp'da aynı etkiyi bırakmış emin ol.

WB'nin karşısında Oden ya da Ray mi var da adam desin.Roger'la defalarca kapışmış Garp Ray'den bahsetmiyor mu ? Denizciler 2 efsaneyle aynı anda uğraşamaz demiyor mu ? Sengoku Roger'da nasıl etki bıraktıysa,Rayleigh'de Garp'da aynı etkiyi bırakmış emin ol.
Şu efsane olayı fazla abartılıyor :l bizim tayfa kk olunca hangisi efsane diye anılmaz? Ray yerine Gaban olsa, Garp yine aynı şeyi söylerdi.

Şu efsane olayı fazla abartılıyor :l bizim tayfa kk olunca hangisi efsane diye anılmaz? Ray yerine Gaban olsa, Garp yine aynı şeyi söylerdi.
Denizciler iki efsaneyle uğraşamaz diyor.Adam sırf Roger'ın tayfasında olduğu için böyle bir şey dendiği yok yani.Adam hayvan gibi güçlü olduğu için denen bir laf.İlerde Luffy kk olduğunda denizciler atıyorum iki efsaneyle uğraşamaz deyip Chopper'dan bahsetmeyecekler.

Denizciler iki efsaneyle uğraşamaz diyor.Adam sırf Roger'ın tayfasında olduğu için böyle bir şey dendiği yok yani.Adam hayvan gibi güçlü olduğu için denen bir laf.İlerde Luffy kk olduğunda denizciler atıyorum iki efsaneyle uğraşamaz deyip Chopper'dan bahsetmeyecekler.
Chopper yerine Sanji ya da Franky koyalım o zaman. Bana göre ikisi için de bunu derler.

Chopper yerine Sanji ya da Franky koyalım o zaman. Bana göre ikisi için de bunu derler.
Franky için hayatta demezler hacı bunu.Sanji beklenilen kadar güçlü olursa diyebilirler tabii ki.Ordaki mevzu gayet seviyeyle alakalı bir şey.Tıpkı Roger'ın fodder denizciyi dövüp Garp ve Sengoku gibi çok güçlü adamları getirin demesindeki mevzu gibi.

WB'nin karşısında olmakla alakası yok ki. Adam en top eski efsaneleri saydı sadece.

Rayleigh gelse Amiral ölmezdi ama diğer herkes tehlikede olurdu. Garp da bunu diyor. Denizciler korsanlar gibi değil. En alt seviye asker bile önemli, hain değilse tabii. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık