Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazbıyık Korsanları vs. Marineford Denizciler

Savaşı hangi taraf kanazır?

• Kullanılan toplam oy
    214
Sen şimdi oğlu gözünün önünde öldürülmüş, bölümün isminin sessiz öfke olduğu bir sahnede WB'nin Allah ne verdiyse Akainu'nun kafasına gömçürdüğü sonrasında yetmeyip bir tane daha geçirip adayı bölmesine yol açtığı darbeleri, 20 sene önceki Kaido'nun bir balyoz darbesinden daha mı güçsüz görüyorsun?
Sen kimin yorumuna alındın da böyle yazıyorsun xD

Ben basitçe diyorum ki eğer gösterdiğin sayfadaki Oden ile gösterdiğin sayfadaki Akainu teke tek kapışsalar, Oden kazanır.

Oda'nın Oden'i teke tekte kaybettireceğini sanıyorsan çok yanılıyorsun çoooook.

@Alpamis Animede çok filler var galiba. Millet Akainu günlerce yattı gibi konuşuyor yerde. :D
Ne yatması yav, adamın erite erite yukarı çıktığı söyleniyor. Ne kadar derin olduğu çok belli çizimden. 5 dakka bile yatmamış. Bu olaylar çok hızlı gerçekleşiyor. Ben hiç yattığını düşünmüyorum. Geçen sürede tamamen yukarı çıkmakla uğraşmış.

@RedTeroR

Sen Oda'nın elçiliğini yapacağına soruya cevap ver.:(

Ne yatması yav, adamın erite erite yukarı çıktığı söyleniyor. Ne kadar derin olduğu çok belli çizimden. 5 dakka bile yatmamış. Bu olaylar çok hızlı gerçekleşiyor. Ben hiç yattığını düşünmüyorum. Geçen sürede tamamen yukarı çıkmakla uğraşmış.

@RedTeroR

Cevap burada.

Ben basitçe diyorum ki eğer gösterdiğin sayfadaki Oden ile gösterdiğin sayfadaki Akainu teke tek kapışsalar, Oden kazanır.

Bir tarafta Kaidoya yem edilen bir adam.Diğer tarafta Wbye bile yem edilmemiş bir adam.Mangakanın kime kazandıracağı çok açık.

kafasına tek darbede nakavt olan adam 10 gün dövüşebilen,kafasına deprem yumruğu yiyip counter çıkaran adamlara çorba olur anca.
Aga nakavt oluyor da ilk saldırıya yarıp geçiyor aynı zamanda. Dikkatsizlik üzerine darbe alması da cabası.

Üstelik o dövüş acayip bir dövüştü. Garip yani. Ace ile Jinbe bile 5 gün dövüşüyor, 2 saniyelik dövüş mü olur?

O dövüş ikisi için de veri olamaz.

Akainu vs Oden başka konu. Ben tek darbede nakavt kısmına takıldım.

Ferit sen ile tartışılmaz ciddi ciddi. Her şeye kaçamak yapıyorsun. Bak kaçamak cevap da değil. Tamamen alakasız bir şey. Tamamen senin varsayımına dayalı. Oda öyle yapmaz böyle yapar. Elçisi mübarek.
Elçiliği başkası yapınca tartışmayasın geliyor bakıyorum da :oleyo:

Edit: Git Akainu ile ilgili yorumlarıma bak, o zaman görürsün neler yazdığımı boşa sallıyorsun şuan xD
Bir tarafta Kaidoya yem edilen bir adam.Diğer tarafta Wbye bile yem edilmemiş bir adam.Mangakanın kime kazandıracağı çok açık.
Oden'in yem edilme olayı tamamen senaryodur. Eğer baştan sona bakarsan güçle alakası bile yok.

Çok fazla kendinizi sıkmanıza gerek yok aranızda bu seriyi yıllardır okuyanlar var. Oden'i asla bire birde Akainu'ya kaybettirmez bu serinin çizeri.

@RedTeroR

Ben de yatmadığını düşünüyorum. Çok az hareketsiz kalmış olabilir. Yine animeden dolayı felç geçirdi diyor millet.

Elçiliği başkası yapınca tartışmayasın geliyor bakıyorum da :oleyo:

Oden'in yem edilme olayı tamamen senaryodur. Eğer baştan sona bakarsan güçle alakası bile yok.

Çok fazla kendinizi sıkmanıza gerek yok aranızda bu seriyi yıllardır okuyanlar var. Oden'i asla bire birde Akainu'ya kaybettirmez bu serinin çizeri.
Merhaba ben Oda'nın beyniyim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık