Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazbıyık Korsanları vs. Marineford Denizciler

Savaşı hangi taraf kanazır?

• Kullanılan toplam oy
    214
Denizcilerin kazanacağını düşünen bu kadar kişi var. Yani çok ağır yenilirler Oden ve 20 yıl yaşlanmış Akazaya Dokuzlusu ve samuray eğitimi almış bir Momonosuke var. WB tarafı ezer geçer ya bu kadar bariz bir fark varken nasıl denizcilerin yeneceğini iddia edebiliyorlar acaba. 20 yıl önceki Oden bile o zaman müthiş güçlüydü. Akazaya'larla birlikte 20 yıl yaşlanmış bir Oden önüne kimi getirseniz ezer ya. Yanlarında Oden'e yakın güçte bir Hyogoro olacak. Diğer Daimyolar ki içlerinde Shimotsuki Ushimaru da olacak. Yakuzalardan Tsunagoro, Cho, Omasa, Yattape olacak. Migawarigumi ve Oniwabanshu olacak. Ben denizcilire %10'luk bir şans bile tanımıyorum.

Inu-Neko'ymuş falan bu çöplerin önemi yok. Asıl önemli olan burada top tier dövüşçüler. Oden,WB,Marco harici amiralleri zorlayacak biri yok.

9 kının(gelecege gidenlerinin) ve odenin 20 yıl daha güçlendiği hatta bunları ve geri kalanları odenin eğittiği bir durumda şuanki hallerinden çok daha güçlü olurlardı.
Teach zaten normalde bile güçlü diye işlendi
Minkler falanda ortalama denizcilerden güçlü
20 yıl babasından eğitim almış momo şuanki yamatonun ayarı yada 1 tık altı falan olurdu.

Baya güzel bir savaş olurdu. wb savaşın ortasında hastalıktan ölmezse korsanlar kazanırdı bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık