Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Beyazbıyık Haklı mıydı?

Haklı mıdır, haksız mı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Top dediğim Şu Roger - Newgate - Shimotsuki "en büyük koklayıcı" Ryuma ve Xebec'in olduğu Top. Yani İmparatorun bir tık üstü hayvanlar.

Oden yaşıyor olsa esir olsa yardıma kurtarmaya falan giderlerdi ama kaç yıl sonra öğrenmiş intikamın kimseye getirisi olmaz tayfasından kaç kişi ölür. Bu olayda Ace'in ölüme atlama hevesini görüyoruz yine.

Kayıp veririz mentalitesiyle Kaido'ya dalmayan Whitebeard Ace için WG'nin mekanını basıyor.

Whitebeard'ı anlıyorum biraz Oden'i OP dünyasında kimsenin öldüremeyeceğini düşünmüş muhtemelen çünkü Ace'i tokatlarken Oden'in yenildiği birisini yeneceğini mi sanıyorsun diye poposunu tokatlıyordu Ace'in.

İnsan bi ziyaret eder yahu en azından bunu yapmalıydı One Piece'i aramıyorsun, KK olmakla alakan yok sadece gemideki oğullarından başkasına değer vermiyor mu bu adam?

Cidden bu Oden-WB konusunda nereden tutarsan tut tutarsızlık mevcut iki türlü de WB'nin karakterine uymayan kısımlar var.

Vahşice katledilen adamı ve çocuklarının intikamını almaya tayfasının rızasıyla varken dahi değmez demiştir.

Kayıp veririz mentalitesiyle Kaido'ya dalmayan Whitebeard Ace için WG'nin mekanını basıyor.

Whitebeard'ı anlıyorum biraz Oden'i OP dünyasında kimsenin öldüremeyeceğini düşünmüş muhtemelen çünkü Ace'i tokatlarken Oden'in yenildiği birisini yeneceğini mi sanıyorsun diye poposunu tokatlıyordu Ace'in.

İnsan bi ziyaret eder yahu en azından bunu yapmalıydı One Piece'i aramıyorsun, KK olmakla alakan yok sadece gemideki oğullarından başkasına değer vermiyor mu bu adam?

Cidden bu Oden-WB konusunda nereden tutarsan tut tutarsızlık mevcut iki türlü de WB'nin karakterine uymayan kısımlar var.
Oden olmustu, ace yasiyordu. Ogullarina zarar gelmesinden korktugundan dolayi gitmemis olabilir. Oden ayrica wbi satti zamaninda. Ben de wba yakistiramadim ama gitmemesine de okeyim. Bana satis koyan adam icin niye yakinimdakileri oldurteyim?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık