Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Beyazbıyık Haklı mıydı?

Haklı mıdır, haksız mı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Aynı pozisyonda Rayleigh’i düşünüyorum haklı çıkıyor. Beyazsakal olunca haksız oluyor. Beyazsakal’ı nasıl yüceltmişsem kafamda yakıştıramıyorum şerefsize.

Garp gevşeğini Wb'yi eleştirmek için kullanmak nedir ya. Adam torununu öldürsünler, kaçmasın diye yanında nöbet tuttu. Düşünün Kaido Oden'i idam edecek ve Wb yanında nöbet tutuyor ki Oden'i öldürsün. İşte Garp böyle bir.... Neler yazasım var ahhh!

Son bölümdeki Wb Garp'ın mabadındaki kıl etmez. Wb fanları bu saatten sonra Garp'ın adını ağızlarına almadan önce bir destur çeksin. Millete sallamak yerine bu konu altında birlik olmanızda fayda var.

Ne nöbetinden bahsediyor bu arkadaş :D Direk silmiş Oden'i WB, Oden'in çocuklarını toprak altı mezar yapmış ölen ile ölünmez Ace'ciğim gerek yok tadımız kaçmasın kayıp falan veririz, ama Roger'a kafa göz girelim hemde kreş tayfam ile :D

Arkadaşlar Oden boyleydi Oden şöyleydi demeyecegim .Öden öldürülmüş tür Kaido tarafindan .

Wb bunu duyduğunda itibaren gitmeyerek ;

1-) Kardeşim dediği ve Gemisinde Tümen komutanliği yapmış adamı satmıştır.Kaldiki Öden WB nin gemisinde evlenmiştir.Yani TOKİ de umrunda olmamıştır İntikam bile almamıştır.

2-)Öldürüldüğünü bile bile Wanoya gitmemis ve Wano halkının Kaido nun zulmu altında kalmasına müsaade ederek Odeni bir kez daha satmıştır.

3-)Ace WB ye wano ya giderek onları yani Wano halkını kurtaralım demiştir. Wb gene sallamayarak bir kez daha Öden e ihanet etmiştir.

Kusura bakmayın beyler ama Oden bu olanları bilseydi WB nin yüzüne tükürürdü.

Tüm bu olaylardan sonra Ace korsanlar kralının oğlu olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.Gozumde Roger neyse Ace da odur.

Ben artık bir şey anlatmıyorum Red yıllarca anlattık ben artık bir kendinizi frenleyin şapkanızı önüne alın diyorum hani bu bölümden sonra bir zahmet onu da yaparsınız diye düşündüm
Bu bölümle olan şey Garp'a benzer bir yönü olduğu şimi Garp'ı WB'den ayrı tutan neymiş anlat dinliyorum ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık