Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Beulraek (2017)

Yarın şu ayrılma kararına bakıcam bakalım...
Baya beğendim ben o filmi. Kesin izle.
Filmi beğendin mi bari. :d Müdür mü neydi biri vardı acayip gıcık sinir bozucu bir roldeydi.
Hatırlıyorum o tipi. Zombili bir kore webtoonunda da benzer bir karakter vardı:d
Çok oluyor izleyeli ama Kore filmleriyle sorunum yok esasında. Diziler ve özellikle erkek karakter fetişleri beni acayip yoruyor..

Baya beğendim ben o filmi. Kesin izle.

Hatırlıyorum o tipi. Zombili bir kore webtoonunda da benzer bir karakter vardı:d
Çok oluyor izleyeli ama Kore filmleriyle sorunum yok esasında. Diziler ve özellikle erkek karakter fetişleri beni acayip yoruyor..
Aksiyon-gerilim türünde yaptıklarını seviyorum ben de. Kadın dövüşçülerini izlemek ayrı hoşuma gidiyor.

K-drama izlememeye kesin kararlıydım ama buradan görüp baktım bir 5 bölüm kadar. Devam etmeyeceğim sanırım. Yer yer insanı yoran bir yapısı var..
Ben de baya uzun bir sürede bitirdim. Çok yoğun bir senaryosu var. Olaylar fazla isimler fazla. Kore yapımlarında isimler ve karakterleri karıştırmak çok kolayken bir de böyle olunca olay tamamen çarşamba pazarı oluyor. Haklısın.
Son zamanlarda eli yüzü düzgün dizi çıkmıyor. Hele internet platformunda hiç. Benim kıyasım buna göreydi. O yüzden beğenmiştim. Bence sen de beğendin. Sadece izlemesi yorucu olduğu için devam etmek istemiyorsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık