Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Beş Kadim'in Seviyesi

Gorosei Hakkında Tahminleriniz?

• Kullanılan toplam oy
    252
İnsan düşününce de Hükümetin en yüksek otoritesinin Yonkoudan aşağı olmaması gerektiğini düşünüyor . Bu adamlar çok güçlü olmalı ki bunu sağlayabilsin . Çok karmaşık bir konumdalar.

Yani Roger ve Beyazsakal gerçekleri varken bile bu adamlar konumlarını korudular .

Nika gibi çok çok ekstrem durumda sahaya inmeleri sanki güçlerinin zirve olduğunu düşündürtüyor .

Çünkü Nikanın durumu güçten ziyade yazılmış bir kader , beklenen kurtarıcı gibi .

Gorosei'nin gücünün Yonkou üstü olduğu durumu tartışılır. Fakat Yonkou>Gorosei>Amiral olduğu kesin gibi.
Genel olarak o güçlü sıralaması tabii.Nasıl tüm yonkoular veya amiraller eşit güçte değilse goreseilerde öyledir.en zayıf olan saturn olma ihtimali çok yüksek o da amiral yonkou arasıdır.çoğunluğu yonkou üstü kesin bekliyorum.

Hikayenin gelinen noktasına göre değerlendirecek olursak ekstrem özellikleri de çıkarsa amiralden başlayıp yonkouya uzanan bir güçte olabilirler. Hepsi aynı güçte değildir zaten. Bunların da Aramaki'si Akainu'su vardır.

Zoro üzerinden gidersek Shiryu dövüşünden sonra k.hakisini de geliştirdikten sonra Zoro'nun karşılaşacağı adamlar amiral seviyesinin altında olmaz. Özellikle h.hakisiz bir karakter beklemiyorum sonuçta Zoro bütün hakilerini geliştirmiş olacak karşısındaki de buna uygun olmalı.
Karşılaşacağı isimler de az çok belli; Mihawk,Gandi,Amirallerden biri,Garling(belki)

Gandi muhtemelen ya Mihawk'tan önce dövüşeceği kişi olacak ya da ondan sonra dövüşeceği kişi olacak. Hatta yüzyıllar önceki en güçlü kılıç ustası olabileceğini düşünüyorum. Şimdiki en güçlü kılıç ustası vs Geçmişin en güçlü kılıç ustası tarzı bir dövüş olabilir.

Zaten Satürn'ün Kizaru'nun olduğu yerde gerçek boss gibi çizilmesi de amirallerden üstün olabileceklerine dair işaret.
Yine de karşımıza Kaido-Shanks tarzı bir azman beklemiyorum. Daha çok Sengoku'nun genç hali veya Linlin seviyesi gibi bir seviyede olabilir. Ama hepsinin de o seviyede olduğunu düşünmüyorum.

Ben mi yanlış gördüm bu saturn bonney gibi birinden kılıç darbesi yemedi mi? Ne yaptı da birden amiral üstü oldu. Tek dikkat çeken kısım giriş sahnesi oldu ki bu da olması gerekendi. Oda efendi genellikle ilk defa gücünü göstereceği kişileri abartarak yansıtmayı sever. Bonny gibi birinden direk hasar alması olmasa farklı düşünürdüm de direk böyle bir hamle beklemiyordum. Bir sonraki bölümde göreceğiz neler yapacağını.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık