Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Beş Kadim

Bu Karakterler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 175 68.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 79 31.1%

• Kullanılan toplam oy
    254
Bu 5 kadimle ilgili ben daha önce demiştim ki bunlar kukla. İnsan kukla. İmunun kuklalarılar. Tıpkı nagatonun pain olması gibi. Narutadaki tüm o painler birbiri ile bağlantılıydı. Birinin gördüğünü hepsi görüyordu falan. Hepsinin farklı güçleri vardı. İşte imu da one piecedeki nagato.

Nagato'yu bildiğine emin misin?

Çünkü Nagato'nun kuklalarına emir vermesi için onlarla buluşması gerekmiyor, Imu ile Gorosei'in buluştuklarını gördük. Imu, kendi kendine kuklalarını toplayıp, sonra da kuklalarına diz mi çöktürtüyor?

Ayrıca Gorosei kendi içerisinde fikir ayrılığı yaşayıp, farklı konulardan bahsedebiliyorlar, bunu da gördük. Tek bir zihin değiller.

Nagato'yu bildiğine emin misin?

Çünkü Nagato'nun kuklalarına emir vermesi için onlarla buluşması gerekmiyor, Imu ile Gorosei'in buluştuklarını gördük. Imu, kendi kendine kuklalarını toplayıp, sonra da kuklalarına diz mi çöktürtüyor?

Ayrıca Gorosei kendi içerisinde fikir ayrılığı yaşayıp, farklı konulardan bahsedebiliyorlar, bunu da gördük. Tek bir zihin değiller.
Buluşması ne alaka. İlla yüzde yüz nagato gibi olmak zorunda değil. Fikir ayrılıklarını ise sesli düşünüp kendi kendine fikir üretiyor der geçer mangaka.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık