Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Beş Kadim

Bu Karakterler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 175 68.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 79 31.1%

• Kullanılan toplam oy
    254
Cp0 sizi ezip geçdi diye kızıyordu bunlara.Onlara da Charlos gibiler Tenryuubito emir veriyor.Yani anladığım kadarıyla kutsallar içinde bunların rütbesi daha yüksek ama diğer kutsallar da Cp0 ile olaylara karışabiliyor ve onları cezalandıramıyorlar.5 kadimi astronot kıyafetiyle göreceğimizi sanmıyorum gördüklerimiz tenryuubito diye algıladım bence.Bu adamlar o kadar kibirli ve aptal değil kutsalların daha elit kesimi.Ancak aynı demokrasi gibi yönetici konumundalar eşit haklara sahip olsalar gerek.
Benim anladığım kadarıyla bunlar Kutsaj Ejder ama diğerlerinden kesinlikle üst mevkideler. Akainu diğer ejderleri bunlardan daha üstün görmez.

Bu 5 moruk IM çıkmadan önce dünya hükümetinin en tepesindeki kişiler olarak görülüyordu. Bu 5'li bile başlı başına gizemliyken bir de denkleme IM diye birisi geldi. İleride IM'in de boyun eğdiği biri çıkarsa şaşırmam artık. Yılan hikayesine döndü olay.

Bence Im nasıl Luffy, Teach, Vivi'nin tehdidini öngörebiliyorsa Kutsalar Arasında da yetenekli ve geleceği olanlari önceden biliyordur. Birisi öldüğünde Im'in emri ile beş kadim tarafından özel ilgi ile yetistirilen kutsallar artık dövüşle olur secimle olur yeni kadim oluyor. Sonra herşey yeni elemana açıklanıyor falan. Hatta son savaşta bu Kadim olarak yetiştirilen Kutsal Ejderler ile Luffy veya Devrimcilerin savaşı bile olabilir.

Kendi zamanının en güçlü kutsal ejderleri çıkacak muhtemelen bunlar. Ope ope sayesinde ölümsüz olmuşlardır. Dofi eğer ölümsüz olsa belki o da Kadimlerden biri olabilirdi.
İm gidip karanlıkta kalan oğlum diye yanına alırdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık