Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beş İmparator vs. Büyük Denizci Gücü

Kim Üstün Gelir ?

• Kullanılan toplam oy
    225
Tek itiraz noktam şurası olur; Fujitora çok hakkı yenilen bir karakter forumda bence. Adamdaki meyve ile kapışmak epey zor ki oden bence maksimum yc1 seviyesinde bir karakter.
Tek katılmadığın orasıysa iyi.

Ama şunu netleştireyim Fujitora, meyvesini yeni yemiş Dressrosa haliyle değerlendiriliyor. Çünkü meyveye olan hakimiyetiyle ne kadar güçlendiğini görmeden ön göremeyiz. Yani ortalama bir Amiralden daha zayıf.

Oden'e gelirsek ben Fujinin hakkını çok yiyorsam sen de Odenin hakkını baya yiyorsun maximum Yc1 nedir reis. Ben Oden'i Fujitoranın 10'da 1'i kadar sevmem ama Oden, Kaido'nun top5'inde olan bir karakter Oda'nın kısa tuttuğu tek yediği dövüşü unutup anlatıları bakmalıyız. İmparatorlardan çok uzak güç seviyesinde değil kesinlikle bu karakter
Anlık @Tiksav Lee, filmden kesiti bulamadım mecbur 1 saatlik filmden saniyeli attım. 1:17:14...
Durum tam olarak bu. İyi güldürdün reis :hhh:

Ama şunu netleştireyim Fujitora, meyvesini yeni yemiş Dressrosa haliyle değerlendiriliyor. Çünkü meyveye olan hakimiyetiyle ne kadar güçlendiğini görmeden ön göremeyiz. Yani ortalama bir Amiralden daha zayıf.
Evet bu arc özelinden bakınca haklısın meyveyi yeni yedi çok güçlü değil, kizaru ya da aokiji'den zayıf argümanı gayet mantıklı.
Oden'e gelirsek ben Fujinin hakkını çok yiyorsam sen de Odenin hakkını baya yiyorsun maximum Yc1 nedir reis. Ben Oden'i Fujitoranın 10'da 1'i kadar sevmem ama Oden, Kaido'nun top5'inde olan bir karakter Oda'nın kısa tuttuğu tek yediği dövüşü unutup anlatıları bakmalıyız. İmparatorlardan çok uzak güç seviyesinde değil kesinlikle bu karakter
Kaido'nun top5'i diyorsun da yc1 diyorum işte yani şuanda king'in bulunduğu pozisyona koyuyorum. Sen top5 diyerek adamı biraz da düşürmüş bilem olabilirsin. Bence mesela yamato en fazla yc2 bir karakterken (kaido ile güncel savaşmaları yüzünden örnek verdim) oden, kaido'ya yara bırakmış, gayet güçlü yc1 karakteri. İmparatorlardan çok uzak değil diyorsun ama wb ve roger adama tek attılar resmen hadi onu geçtim rayleigh yonkou değil ama o bile çok rahat alırdı ancak gaban ile kapışır o yüzden yc1 statüsü.

O değil de Garp haki kullanmasa biraz garip bir seviye belirtme yöntemi olmuş. Muhtemelen güncel Luffy hakisiz Rogerıda alır. Muhtemelen ileri düzey haki bilen birisi hakiyi hiç kullanmayan birisini alır kim olursa olsun ama neyse maksat Garpı gömcezya bozmıyalım.

Sanji>Kolsuz bacaksız kör sağır + hakisiz Garp :fool:
Mf'de Newgate haki kullanamıyordu. O haliyle şov yaptı. Bu gerçeğin reddinin irosini bu. O performansı bu kadar handikap ile seride istisnasız kimse başaramaz. Meyvenin çok fazla yardımı oldu, inkar etmiyorum ama haki kullanabilseydi Garp ve Sengoku savaşa dahil olmakla kalır, savaş sonunda sargılı dolaşırdı. 3 amirali saymıyorum bile.
Kısaca; yok öyle en güçlü korsan, amiral alamadı muhabbeti.

Mf'de Newgate haki kullanamıyordu. O haliyle şov yaptı. Bu gerçeğin reddinin irosini bu. O performansı bu kadar handikap ile seride istisnasız kimse başaramaz. Meyvenin çok fazla yardımı oldu, inkar etmiyorum ama haki kullanabilseydi Garp ve Sengoku savaşa dahil olmakla kalır, savaş sonunda sargılı dolaşırdı. 3 amirali saymıyorum bile.
Kısaca; yok öyle en güçlü korsan, amiral alamadı muhabbeti.
Haki kullanamadan Logiaya zarar veren adamdı Wb.Serinin dinamiklerinin içinden geçiyor kıral :a:

Bunlar İmparatorlardan çok ayrı kulvardalar. Top5 derken, Shanks, Newgate, Roger, Xebec'in yanına koyuyor Kaido kendisini. Odanın kimlerle yan yana çizdiğini sen düşün.. ben Rayleigle de aşağı yukarı aynı ligde görüyorum kendisini.. Hiç sanmıyorum ki.. Rogerın üçüncü adamına ancak denk gelsin..

Haki kullanamadan Logiaya zarar veren adamdı Wb.Serinin dinamiklerinin içinden geçiyor kıral :a:
H.haki salacak enerjisi kalmadığını kendi söyledi.
B.hakide Kuzan'a bisento soktu, logia savunmasına takıldı. Akainu'ya vurduğu en öfkeli halinde temas etmiyor, meyve kullanıyor. Hadi azami bi haki yüklemiş olsun.
K.hakide arc içinde fblerde görüyoruz ki; uykusunda Ace'i sağa sola fırlatıyor. Bu herif karşı atakla ölümcül darbe alıyor.

Sağlık durumunu Garp ile aynı yap, hayal et neler değişiyor.
Roger ile kılıç tokuşturduğu sahneyi görse 3 amiral de korkudan ölür.

Bunlar İmparatorlardan çok ayrı kulvardalar. Top5 derken, Shanks, Newgate, Roger, Xebec'in yanına koyuyor Kaido kendisini. Odanın kimlerle yan yana çizdiğini sen düşün.. ben Rayleigle de aşağı yukarı aynı ligde görüyorum kendisini.. Hiç sanmıyorum ki.. Rogerın üçüncü adamına ancak denk gelsin..
Tamam bunu diyeceğini tahmin ettim ama orada koyduğu yer biraz oden'i imajından dolayı joyboy olur mu bu acaba diyerekten bence. İmparatordan ayrı kulvar derken kk olan roger'ın tayfasından kendinden sonra gelen rayleigh'nin de ne bileyim king, katakuri ya da beckmann ile bir tutmak zor bence. O yüzden gaban diyorum. Kk tayfasındaki 3. adam gaban imparator tayfasında, imparatordan sonra ikinci adam olur niteliğinde.

Tamam bunu diyeceğini tahmin ettim ama orada koyduğu yer biraz oden'i imajından dolayı joyboy olur mu bu acaba diyerekten bence. İmparatordan ayrı kulvar derken kk olan roger'ın tayfasından kendinden sonra gelen rayleigh'nin de ne bileyim king, katakuri ya da beckmann ile bir tutmak zor bence. O yüzden gaban diyorum. Kk tayfasındaki 3. adam gaban imparator tayfasında, imparatordan sonra ikinci adam olur niteliğinde.
Yok onlarla kesinlikle bir değil zaten. Gaban düz Yonko sağ kollarıyla denk olsa. Newgate ve Rogerda fazladan iki kart var. İmparator sağ kollarıyla denk olan Marco ve Gaban'ı çıkarırsak. Biri Newgatein, Odeni diğer Rogerın Rayleigh'i bence ikisi de denk aşağı yukarı. Zaten anlatıya bakarsak. Kaido hile yapmasa eski hali kaybediyormuş Odene

Wb Kaido'dan çekindi demek nasıl bir kafadır anlamak güç. Hani bir insan bunu yazarken der ki; Oden Wb'ye ağzı açık bakıyorken aynı Oden Kaido'yu yarıyordu falan. Düşünmek lazım tabi. O da ayrı bir yetenek herhalde ne biliyim.

Yok onlarla kesinlikle bir değil zaten. Gaban düz Yonko sağ kollarıyla denk olsa. Newgate ve Rogerda fazladan iki kart var. İmparator sağ kollarıyla denk olan Marco ve Gaban'ı çıkarırsak. Biri Newgatein, Odeni diğer Rogerın Rayleigh'i bence ikisi de denk aşağı yukarı. Zaten anlatıya bakarsak. Kaido hile yapmasa eski hali kaybediyormuş Odene
Argümanlar sağlam da hala roger'ın neredeyse tek atması aklıma geliyor. Yani Roger, rayleigh'e tek atar mı zannetmiyorum, ki oden'e imparatora yakın desek yine neredeyse tek atması mantıklı durmuyor. Yani düşün Kaido bile luffy'e tek atamadı (İlk karşılaşmaları istisna)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık