Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beş İmparator vs. Büyük Denizci Gücü

Kim Üstün Gelir ?

• Kullanılan toplam oy
    225
Yakaladı da ne oldu? ;)

Tiksav dostum diğerlerini geçtim burada kendinle çelişmişsin. Bu dediğine göre BM de Marco'dan üstün değil çünkü o da oğlunu çağırıyor. İki sahne arasında bir fark mı var?

Burayı herkese yazıyorum. Marco savunma olarak top tier zaten. BM de Kizaru da adamı kısa sürede tüketemezler. Buna itiraz eden yoktur umarım. Burada yanılınan nokta Marco'nun üstün savunmasının tüm sağkollara verilmesi ve Marco'nun saldırı gücünü de savunması gibi düşünmek. Marco'nun ne Kizaru'ya ne de BM'ye vermiş olduğu büyük bir zararı var. Marco'da biraz saldırı olsa zaten Teach'i yenip Yonko olurdu.
Reis. Oğlundan yardım istemeyi, koramiralin yardımıyla ancak şöyle bir durumda bir tutabilirdin. Deniz Kelepçesi olmasaydı.

Şu konuda da insanların bana göre çok büyük hatası var. Sağ Kollar evet dediğin gibi. Amiraller ve İmparatorlar kadar kuvvetli olmama sebebi. Bir tarafta çok iyiken başka yönü zayıf kalıyor. Fakat işte Kizaruya, Kuzana tekme attı ne oldu. Mantığıyla Sağ Kollar, Amirallere, İmparatorlara hasar atamaz doğru bir düşünce biçimi değil. Luffynin çok üzün süren Katakuri dövüşünde bile hasarları gösteren güçlü ibareler yok. Adamlar uçuyor bir yerlere çarpıp yıkıyorlar etrafı ama savaşın ne zaman biteceğini tahmin ettirecek bir yaralanma göremiyorsun üzerlerinde savaştaki tek ciddi görünen yaralar. Katakurinin Maguro vuruşuydu. Sağ Kollar, İmparatorlara da Amirallere de sağlam hasarlar verir. Kaido'ya ciddi vuruşlar atamasa da kimler kimler diş geçirdi. Saka gibi bir yumruğa, Newgatein yüzünü alamasa da her türlü canını yakar Marco, Newgate'in ki.. Wanoda, Kaido ile bozulan bir durumda değil bu. En başından beri böyle 210 mil'lik korsan bile canını yakabiliyor Newgatein. Ki Marco sağlıklı olsa bu saldırıyı atlatırdı diyor bu saldırıdan hasar yemezdi değil...

Ben Amiraller Big Momun yaptığını yapamadı İmparatorlar daha güçlü demiyorum. Kizaruyu direkt eski üçlüdeki diğer ikiliden daha zayıf görüyorum.

Aokiji tek attı geçti. Sakazuki, Marco ve Vistadan sıyırıldı üstünlük kurdu. Bu kadar ezici üstünlüğü olmayan tek kişi Kizaru

yooo buralardayız. usop tarafından blok yeyince görüşelim:d
Blok yese bile Usopp'u kurtaran çıkmasa Usopp'u vurup yatalak bırakır. Bu adamın şakası yok diyoruz yok! Ne olsa beş yıl sonra işler diye rahat konuşuyorsun, adresini bulup kapını çalarım o vakit geldiğinde. İlla ki bulup dalga geçerim.

Blok yese bile Usopp'u kurtaran çıkmasa Usopp'u vurup yatalak bırakır. Bu adamın şakası yok diyoruz yok! Ne olsa beş yıl sonra işler diye rahat konuşuyorsun, adresini bulup kapını çalarım o vakit geldiğinde. İlla ki bulup dalga geçerim.
Sakazuki bm kadar güjlü olmadığı için bm kadar absürt durumlara düşmeyebilir. Bu işin fıtratı bu kardeşimmmmmmmmmm:d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık