Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beş İmparator vs. Büyük Denizci Gücü

Kim Üstün Gelir ?

• Kullanılan toplam oy
    225
Zaten oturtmuş olsa Marco ve Vistanın saldırısından sonra Sakazuki hala logia özelliği gösterip birleşmezdi.
WB aokiji ye bisento sapladığında adamları öldü mü haki den dolayı demişti.Amirallere haki ile de saldırmak kolay değil.Eskiden ''amiral savunması'' dediğimiz şeyi yapıyorlar.Hala net mantığını oturmadık onun ama :D

Mesela Perospero'da İki haki gözüküyor wikide Kek adasında hiç kullandığına dair bir hareketi var mıydı ? Yoksa Ace bilgisinin geldiği kaynaktan mı öbür türlü güç dengeleri karışıyor yav

Hayır. Zaten orada Ace'in eli yanınca meyvenin etkisiz kaldığı görülüyor. Ace'in ateşinin lava karşı hiçbir etkisi olmadığı için, Sakazuki normal birine vurmuş gibi oluyor. O yüzden yanması gayet normal.
Bende senin söylediğin gibi düşünüyorum ama Ace öldükten sonra Jinbei aynı Sakazukiye belli bir süre savunma yapıyor. Bu olaydan yaklaşık olarak 2 yıl önce Ace ile Jinbei 10 gün savaşıyor. Jinbei'nin o durumda haki bilmemesi imkansız gibi bir şey bence. On gün boyunca Jinbei hiç mi dokunamadı bu çocuğa da bu çocuk Teach karşısında meyve iptalinde o kadar şaşırdı.

Yanlış anlama amacım seni yanlış çıkartmak değil sadece merak.

Sakazuki orada "bence" Katakuri'nin yaptığı şeyin aynısını yapıyor.
Bu yorumuna da katılıyorum. Katanın bize 2y sonra gösterdiği gözlem şovu amiraller MF arcta bir benzerini yapmıştı.

Reis o zaman Wb'nin arkasından gelmesi acayip sırıtıyor. Tabi öyle olması imkansız demiyorum ama..
Orası odak meselesi muhtemelen. Saka orada öldürmek için Luffy'ye kilitlenmişti zaten araya jinbei ve marco/vista girmese amacında başarılı olacaktı böyle bir durumda gözlem gibi sakinlik ve dikkat gerektiren bir hakiye odaklanmak zordur. Kata'nın yaşadığının bir benzeri aslında.

Bende senin söylediğin gibi düşünüyorum ama Ace öldükten sonra Jinbei aynı Sakazukiye belli bir süre savunma yapıyor. Bu olaydan yaklaşık olarak 2 yıl önce Ace ile Jinbei 10 gün savaşıyor. Jinbei'nin o durumda haki bilmemesi imkansız gibi bir şey bence. On gün boyunca Jinbei hiç mi dokunamadı bu çocuğa da bu çocuk Teach karşısında meyve iptalinde o kadar şaşırdı.

Yanlış anlama amacım seni yanlış çıkartmak değil sadece merak.

Bu yorumuna da katılıyorum. Katanın bize 2y sonra gösterdiği gözlem şovu amiraller MF arcta bir benzerini yapmıştı.
Jinbe ve Ace on gün değil, beş gün dövüşüyor. O dövüşte iki taraf da darbe alıyor ve dövüş berabere bitiyor. Jinbe'yi yanlış değerlendiriyorsun, çünkü onun Haki'ye ihtiyacı yok. Balıkadam Karatesi ile Şeytan Meyvesi gücünü baypass edebiliyor. Ki Jinbe de nihayetinde deliniyor.

Orası odak meselesi muhtemelen. Saka orada öldürmek için Luffy'ye kilitlenmişti zaten araya jinbei ve marco/vista girmese amacında başarılı olacaktı böyle bir durumda gözlem gibi sakinlik ve dikkat gerektiren bir hakiye odaklanmak zordur. Kata'nın yaşadığının bir benzeri aslında.
Ya öyleyse daha iyi çünkü 2 komutandan direkt darbe alıp hasarsız çıkması can sıkıcı.
Jinbe ve Ace on gün değil, beş gün dövüşüyor. O dövüşte iki taraf da darbe alıyor ve dövüş berabere bitiyor. Jinbe'yi yanlış değerlendiriyorsun, çünkü onun Haki'ye ihtiyacı yok. Balıkadam Karatesi ile Şeytan Meyvesi gücünü baypass edebiliyor. Ki Jinbe de nihayetinde deliniyor.
Bir de Su gücünü çok iyi kullandığı gerçeğide var. Suyun için yarattığı saldırı ile gemiye çok yıkıcı hasarlar veriyordu impel downda

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık