Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beş İmparator vs. Büyük Denizci Gücü

Kim Üstün Gelir ?

• Kullanılan toplam oy
    225
Eyvallah dostum amiraller kusursuz savaşçılardır bunun farkındayım ama serinin bu aşamasında Teach'in Akainu'ya yenilme ihtimali yoktur diye düşünüyorum mangakanın karaktere nasıl bir yatırım yaptığı ortada öte yandan Oden var Oda'nın altın çocuğu, Beckman desen adam büyük gizem sınırı ne belirsiz. Bir tarafta amiraller varken diğer tarafta maraba yok ya da bir tarafta yonkolar varken diğer tarafta sıradan adamlar yok yani. Bundan bahsediyorum.

Denizciler fazla küçümseniyor herhalde incitir lafı pek hardcore gelmediği için böyle oldu.
Sağ kol tier adamlar normal değil zaten. Uzun bir süre mücadele edebilirler admirallere karşı. Ama admiraller çok ağır hasar almadan geçer sınavı. Özellikle über meyve, haki ve kondisyon falan işin içine girince sağ kollar biraz şey kalıyor. Ha Oden ayrı. Oda sağ olsun karakteri bela etti başımıza. Ama karşısında da yedi bela kör dede var.
Sakazuki ise Tiç kadar yatırım aldı bence Oda'dan. Hani Tiç'e depremi verirken O'na da Filo Admiralliğini verdi. O magma meyvası ve şeytanlığı bir araya gelince Tiç biraz masum kalıyor.

Sağ kol tier adamlar normal değil zaten. Uzun bir süre mücadele edebilirler admirallere karşı. Ama admiraller çok ağır hasar almadan geçer sınavı. Özellikle über meyve, haki ve kondisyon falan işin içine girince sağ kollar biraz şey kalıyor. Ha Oden ayrı. Oda sağ olsun karakteri bela etti başımıza. Ama karşısında da yedi bela kör dede var.
Sakazuki ise Tiç kadar yatırım aldı bence Oda'dan. Hani Tiç'e depremi verirken O'na da Filo Admiralliğini verdi. O magma meyvası ve şeytanlığı bir araya gelince Tiç biraz masum kalıyor.
Sağ kollar konusunda az çok aynı düşünüyoruz. Oden, Teach ve Beckman (bana göre kendi neslindeki sağ kollardan ayrı tutulacak bir adam) konusunda farklı düşünüyoruz.

Seri başından beri ''denge'' diye bağırılırken bu konunun tartışılması bile gereksiz. Bir taraf bariz olarak daha güçlü olsa ezer geçer zaten.
WB ve Shanks'ın görüşmesine hükümetin tepkisi sert oldu diye 2-3 İmparator birleşse ortalığı dağıtır gibi bir düşünce oluştu.
Düşman dahi olsalar Shanks hariç tüm İmparatorlar hükümeti devirebileceklerini bilseler bir araya gelirlerdi.
Hükümetin görünen/görünmeyen birçok yüzü var. Daha ne adamlar vardır perdenin arkasında.

Wb > Garp
Kaido > Sengoku
Linlin >> Akainu
Teach > Kuzan
Shanks = Kong
Beckman, Marco >> Kizaru
Oden = Mihawk

Gerisini yazmaya gerek yok. 10 tane komutan 2 amiral adayına tokatı basar. Shicilerden tutabilecekleri isim çok ve koramiraller 7. tümenlerle anca denk. Denizcilerin taktik daha iyi olsun diye dizilim yapalım.

Kizaru, Linlin'i uzun süre oyalar. ( 2 saat )
Sengoku meyve ile Newgate tanklar. ( 2 saat )
Mihawk, Shanks'ı oyalasın. ( 2 saat )
Fujitora, Teach'e ct atsın. ( 2 saat )
Doflamingo, Kata tutsun. ( 2 saat )
Ryo'nun meyvesi Kaido'yu hareketsiz tutsun. ( 2 saat )
Garp, Akainu, Kuzan iki saat içinde Beckman, Roo, Yasopp, Marco, Ace, Jozu, Vista, Katakuri, Smoothie, Shiryu, King, Quenn temizlemeli. Zor bence.

Magma, Buz, Işık ve Yer Çekimi dengeliyor bence

Moriah Prime olacağı için Gölge meyveside çok işe yarar savaşta
Sengoku Gura Gura için dünyayı parçalayacak güç olarak bahsetmiyor muydu? (Yanlış hatırlıyor da olabilirim) Gura Gura çok tehlikeli birde iki tane var. Bu meyve ve amirallerin meyveleri o kadar tehlikeli ki dayanacak bir ada yok zaten...

Not:Sende mi nick değiştin?

Sengoku Gura Gura için dünyayı parçalayacak güç olarak bahsetmiyor muydu? (Yanlış hatırlıyor da olabilirim) Gura Gura çok tehlikeli birde iki tane var. Bu meyve ve amirallerin meyveleri o kadar tehlikeli ki dayanacak bir ada yok zaten...
Evet yukarıda belirtmiştim bu kadar adamı kaldıracak bir ada yok. Savaşın o kurallarını serbest bıraktım ya Herkesi kaldıracak boyutta bir ada hayal edin ya da Herkesin ayrı adalarda savaştığını düşünebilirsiniz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık