Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Berserk Ciltlendi İyileştirildi Skydrive Link

ÇOK ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Arkadaşlar 4.cü ciltte kontrol yaparken 1 sayfayı atlamışım zoro arkadaşımız söyledi japonca bırakılmış ingilizce sayfayı bulup çevirttim bu verdiğim sayfayı 4.cü ciltteki 22.ci sayfa ile değiştireceksiniz kontrol etmeyi unutmayın
4.cü cilt 22.ci sayfa
21.ci ciltdi bu haftaki güncelden sonra vereceğim arkadaşlar biraz yoğun olduğum için uplamaya fırsatım olmadı bu haftaki güncelimizi verdikden sonra yeni cilti uplayacağım takip eden ve mesaj atan tüm arkadaşlara teşekkürler.

16.09.2013 21.ci cilt eklenmiştir.21.ci cilt turkcraftaki bölüm numaralandırmasına göre 181-191 arası bölümleri içermekterdir
Bir aksilik olmassa şayet haftaya 22.ci cilt verilecektir unutmadan sadece benim değil çevirmenimizinde büyük katkısı var işte sonuçta bu işi tek başıma yapmıyorum takip eden herkese teşekkürler.

150-200 arası dinle alakalı olayların anlatıldığı ciltlerdi sanırım. Epey ağır bir ingilizcesi vardı benim için indirip okusam iyi olacak. Teşekkürler.

17.10.2013 22.ci cilt eklenmiştir22.ci cilt turkcraftaki bölüm numaralandırmasına göre 192.ci bölümden 201'e kadar olan bölümleri içermektedir.Aslında daha erken vermem gerekirdi ama kurban ve misafir yoğunluğunda anca fırsat bulabildim.Takip edip ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum ayrıtetten çevirmenimiz kingroad'ında büyük katkısını unutmayalım.Okul hayatındaki yoğun tempoya rağmen elinden geldiğince devam ediyor ve ettirecek onada teşekkürlerinizi esirgemeyin :)

ellerinize emeginize saglık,herkezin harcı degil berserki okuyup, kaldırmak. ki bir o kadarda cevirip editlemek...ama sizin sayenizde iyi bir seriyi arsivleyebiliyorum.daha önce ingilizce 281 di sanırım, o sayıya kadar gelmiştim ama özellikle,su kulenin oldugu yerlerin ingilizcesi epey agırdı. türkcesi cok ise yaradı,haldır huldur bitirdim 22. ciltide,23. cilti bekliyoruz,tekrar tesekkürler.:good:

02.12.2013 23.cü cilt eklenmiştir. 23.cü cilt turkcrafta direk yüklenmiştir.Değerli çevirmenimiz Kingroad okul hayatındaki yoğunluğundan dolayı bölüm çeviremez duruma gelince mecburen bir süre ara verip yeni çevirmen arkadaşımız galeme'yi keşfettik ve birkaç hafta yoğun bir çalışmadan sonra berserk'e kaldığı yerden tam gaz devam edip 23.cü cildi bitirdik.Galeme arkadaşımız bu karanlık yolculukta bize çevirileriyle destek vericek.Çeviri uslübunda aynı çizgiyi olabildiğince korumaya çalışıyoruz umarım beğenirsiniz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık