Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Bebek Hitler'i Öldürmek

Bebek hitleri öldürür müydünüz?

• Kullanılan toplam oy
    102
Taliban IŞİD falan insan öldürüyor diye benim ana babamda mı yaşamasın bu mantıkla.
Anti semitizmde bir ırkçılıktir insanlar toplumuna göre değil kendisine hatta kendisinin icraatlerine göre yargilanabilir anca. Düşünceyi yok etmeye çalışmak barbarliktir
Müslümana her türlü zulmü reva görüp eziyet eden bir toplumun kendilerine yapılanı anti semitizm diye insanlık suçu olarak nitelemeside ayrı bir şenaat örneği.

Talibanı ve İşid'de Yahudiler'in çıkarlarına hizmet eden örgütler. Sana diyorum ki bütün insanlığın çektiği zulümlerin altında Yahudiler vardır. Sen sadece Müslümanlara mı zulm ediliyor sanıyorsun. Müslümanları katlediyorlar peki ya diğer toplumların yaşadığı zulümlerden haberin var mı?

Müslümana her türlü zulmü reva görüp eziyet eden bir toplumun kendilerine yapılanı anti semitizm diye insanlık suçu olarak nitelemeside ayrı bir şenaat örneği.

Talibanı ve İşid'de Yahudiler'in çıkarlarına hizmet eden örgütler. Sana diyorum ki bütün insanlığın çektiği zulümlerin altında Yahudiler vardır. Sen sadece Müslümanlara mı zulm ediliyor sanıyorsun. Müslümanları katlediyorlar peki ya diğer toplumların yaşadığı zulümlerden haberin var mı?
Uygurlara zulm edenlerin yahudiler olduğunu biliyor muydun?

Türkiye'nin çıkarları açısından İsrail'e yakın olması lazım zaten ama neyse...
Yahu mevcut hükümetler zaten opurtunist yaklaşır bu durumlarda,asıl mevzu kültür savaşı.
İsrail set çeker, ortam reaksiyon savaşına döner; yahudiler butün zulümlerin arkasında, Çin'de tekrar eğitim kapmları kurulur, aktif soykırım uygulanır, ses yok. Siyasal islamcıların nezdinde zulüm görmek için arap olmak lazım çünkü vahabicilik bunu gerektirir.

Hiç alakası yok biz hiçbir millete zulm etmedik.
Tamamen safsata. Hepsini geçtim şuanda Anadolu denen yer tamamen Orta Asya'dan göç eden Türklerin zor kullanarak yerel halktan aldığı bir yer. Sonrasında da iyi yayıldık zaten. Başkası yapınca emperyalizm biz yapınca mehter.

Şimdi muhtemelen ama biz çok iyi davrandık onlara bizler Jedi onlar Sith idi falan diyeceksin ama alakası yok. Tarih kitaplarında falanca oğku falanca paşa şu şehri ele geçirdi denir gerisi yazmaz. Ama o şehir ele geçirildipi zaman yapılan yağmadan kıyımdan vs de asla söz edilmez. O dönem zaten direnen şehirler yağmalanırdı bu da bir savaş kuralıydı.

Son düzenleme:
Hiçbir bebek durduk yere gaz odalarında kadın ve çocukları öldüren bir caniye dönüşmez. Eğer birileri ona sevmeyi, sevilmeyi öğretseydi kesinlikle böyle bir yaratık olmazdı. Öldürmek benim için kesinlikle bir tercih olmaz, bir bebeği öldürseydim Hitler'den ne farkım kalırdı? Bu noktada yapılacak en insancıl şey Hitler'i cami avlusu gibi bir yere bırakıp başka bir ailenin eline vermek olurdu. Geçmişe dönseydim muhtemelen zamanı bozmamak adına hiçbir şey yapmazdım tabi. Bu soruya Hitler'i öldürürdüm cevabını verenlerle çok zıt bir felsefeye sahip olmama rağmen bir şekilde empati kurabiliyorum. Fakat bu soru sorulduğunda 3 saniye gibi kısa bir sürede hiç düşünmeden öldürürdüm diyenler gözümde çok net hastadır. Bu arada Hitler Türkleri severdi. :hmm:

Önemli değil bu sen muslumansan ve elinde silah varsa birini olduruyorsan bu seni suçsuz yapmaz ki. Cahilsen bu kanan insanın suçudur. Müslüman olan insanlarda birilerini öldürüyorlar.

İyi bir Yahudi insan ile müslüman arası hiçbir fark yok. Ama ırkçılık yaparsak eğer karşı taraftan hiç farkın kalmaz.
Zulüm yapan insan kötüdür. Bir insanın birşeylere katılıp katılmaması kendi elindedir. Ama ırkı kendi elinde değildir

Müslüman olup kandıran öldürenler suçsuz onu kullanan Yahudiler suçlu ve aynı zamanda yahudi köylüsünün hiçbir suçu olmadan yakılması gerekiyor çünkü yazdıklarından. Ben bunu insanlığa yakistiramiyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık