Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Battle Through the Heavens

Ayne öyle oldu, bunun noveli o kadar geride mi yoksa, manga mı çok atlayıp ilerliyor?
Shinku şöyle demiş.

Şimdi manhuasını diğer novel manhualarıyla karşılaştırırsak gerçekten güzel dersiniz ama novelle kesinlikle yarışamaz.
Manhua her şeyi özet geçiyor, üstüne 2 arcın birini atlayıp diğerini komedi unsuru yapmak için değiştiriyor.
Noveli okumam veya ayrı bir seri olarak bakabilirim derseniz de okurken gayet zevk alırsınız. Ayrıca novelin aşırı ilerisinde.

https://hitotsusorablog.wordpress.com/
Burası çeviriyor. İlk zamanlarında kontrol etmiştim çevirmeni de güzeldi.

ingilizce olarak devam ettim bende biraz ^^ çok ciddi ilerde inglilizce serisi tutamadım kendimi :D

Bir günde geldin bizi geçtin gittin.:D
abi öncelikke gerçekten çok güzel ilerliyor yazının gerisi türkçesi çıkmamış bölümlerle ilgili spoiler
Seriye bi anda cinayet özellikle çifte bi cinayet girmesini beklemiyodum çok güzel oldu çok psikopak bi ikili oldular :utan:

abi öncelikke gerçekten çok güzel ilerliyor yazının gerisi türkçesi çıkmamış bölümlerle ilgili spoiler
Seriye bi anda cinayet özellikle çifte bi cinayet girmesini beklemiyodum çok güzel oldu çok psikopak bi ikili oldular :utan:
Spoileri bilerek ve isteyerek yedim.:D Şimdi bu nerede olacak diye bekle. İngilizce okuduğun yerin linkini atar mısın?

Güzel seriymiş, 3 kere falan okudum tüm seriyi 2 günde, okuyacak bir şey olmayınca.
Acaba bizim beyaz saçlı abimiz ne çıkıcak, Ancestor'dan güçlü ve God'dan güçsüz olduğu kısmen onaylandı gibi. Buna rağmen 2 veled tarafından nerdeyse öldürülüyormuş, en tepedeki adam.

İngilizce okumaya üşenmiştim. Allah'tan öyle bir salaklık yapmamışım. 18i Türkçe okurken beynim yandı. Olayları çok hızlı geçti. Kafam karıştı bi ara.

Neyse, bazı yerlerde istemsiz gülme geliyordu. Saçma yerlerdi ama olsun güzel bölümdü. 19'u okuyunca editlerim. :D

Edit: Daha sakindi. Ama çok hızlı ilerlemiyor mu? :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık