Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Basketbol Sohbet

Ergin hocama bir sezon da olsa bir Nba takımı emanet edilmez mi? Bu tür otoriter hocaların çok yeri yok biliyorum birkaç ay önce basketbolu bırakmış adamları headcoach yapıyorlar ama Obradoviç ya da Ergini izlemek enteresan olurdu.Bu adamlar Winner mutlaka iz bırakırlar.Bu arada Slukas %100 le oynamış hayvan herif.

Çok sıkıcı geliyor defans defans hani tamam savunma anladıkta Mourinhonun o sıkıcı defansif oyunu vardı bi ara yada Diego Simeone oyunu vardır kusasın gelirdi bunların basketbol versiyonu gibi.Aslında istese at at oyununu oynatabiliyor ama yapmıyor.Yunan takımı desteklemek isteyen devam edebilir tabi zevk ve karakter meselesi @Sir Crocodile
Valla iyi ofansif oynayan takım ve oyuncular yok şuan. Real ilk çeyrek hariç sıvamış ofansif olarak. Üçlük yüzdesi yine leş, yani bizimkiler mesela kaç tane boş atış kaçırdı. Şimdi FB 2017 kadrosu olsa bu boş şutlar kaçar mıydı? 2017 kadrosu gibi bir kadro yok şuan oyun olarak da kalite olarak da.

Yani finalde %30 üçlük oranı kötü. Yani yarıya atması lazım kazanmak için. Bu da oyunculardan kaynaklı tamamen, yani boş şut bile kaçırıyor adamlar...

Ergin hocama bir sezon da olsa bir Nba takımı emanet edilmez mi? Bu tür otoriter hocaların çok yeri yok biliyorum birkaç ay önce basketbolu bırakmış adamları headcoach yapıyorlar ama Obradoviç ya da Ergini izlemek enteresan olurdu.Bu adamlar Winner mutlaka iz bırakırlar.Bu arada Slukas %100 le oynamış hayvan herif.
NBA koçları NBAde oynamış ya da koçluğa Amerika’da başlamış kişiler oluyor genelde. İstisnalar var tabi ama merak edip baktım ilk kez baş koç olan Avrupalı, 2018 yılında Suns’ın başına geçen Igor kokoskov. O da 18 yıl milli takım antrenörlüğü ile birlikte NBAde çeşitli takımlarda yardımcı koçluk yaptıktan sonra olmuş ve 1 yıl sürmüş. Öyle düşük bir ihtimal yani.

NBA koçları NBAde oynamış ya da koçluğa Amerika’da başlamış kişiler oluyor genelde. İstisnalar var tabi ama merak edip baktım ilk kez baş koç olan Avrupalı, 2018 yılında Suns’ın başına geçen Igor kokoskov. O da 18 yıl milli takım antrenörlüğü ile birlikte NBAde çeşitli takımlarda yardımcı koçluk yaptıktan sonra olmuş ve 1 yıl sürmüş. Öyle düşük bir ihtimal yani.
Evet almıyorlar zaten Kokoskov çok istisna oldu dediğin gibi Abd de iş yaptığı için oldu.Olsa en azından Obradoviç yapardı zamanında Obradoviç e hiç şans vermedilerse Ergin e de vermezler.Gene de merak ediyorum Obra yada Ergin ne yapardı diye.

Evet almıyorlar zaten Kokoskov çok istisna oldu dediğin gibi Abd de iş yaptığı için oldu.Olsa en azından Obradoviç yapardı zamanında Obradoviç e hiç şans vermedilerse Ergin e de vermezler.Gene de merak ediyorum Obra yada Ergin ne yapardı diye.
Çok bir şey yapamazdı bence. Çünkü oyun mantığı çok başka iki ligin. Özellikle savunma mekanizmaları. Alperen mesela sürekli faul yapıyordu ilk gittiğinde. Çok daha naif bir lig bence. Özellikle geçen Doncic son saniye basket attı mesela, o mesafeden Doncic gibi bir adama üçlük denetmemeye çalışırdı Euroleague oyuncuları

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık