Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Basketbol Sohbet

Zavallı muhabir de kaynamış arada :hhh:

Fenerbahçe Panathinaikos eşleşmesi her açıdan mükemmel oldu. Ataman vs Saras/Fenerbahçe izlemesi çok keyifli olacak. Barça da tur atlarsa diğer yarı finalde el clasico izleriz. Güzel bir final four bizi bekliyor.
İyidir böyle anlar muhabirin rahatsız olduğunu sanmam . :)

Yine Gergin ile karşılaşıyoruz, üstüne Yunan takımı rakip. Baya kaos olur yine... :D

Real favori olur o derbide olursa, tabi bu tip maçlar belli olmaz ama büyük ihtimalle ama finali görünüyor Madrid'in şimdiden...

İyidir böyle anlar muhabirin rahatsız olduğunu sanmam . :)

Yine Gergin ile karşılaşıyoruz, üstüne Yunan takımı rakip. Baya kaos olur yine... :D

Real favori olur o derbide olursa, tabi bu tip maçlar belli olmaz ama büyük ihtimalle ama finali görünüyor Madrid'in şimdiden...
Bence Real Madrid yarı finalde elenecek. Ne sezonda ne playoffta zorlanmadılar. Bu genelde iyi sonuçlanmaz. Bana Barça-Pana finali izleriz gibi geliyor. Ataman sever böyle gergin ortamları. Maçın favorisi Panathinaikos.

Bence Real Madrid yarı finalde elenecek. Ne sezonda ne playoffta zorlanmadılar. Bu genelde iyi sonuçlanmaz. Bana Barça-Pana finali izleriz gibi geliyor. Ataman sever böyle gergin ortamları. Maçın favorisi Panathinaikos.
Belli olmaz böyle maçlar, bence Real final yapacak. Pana-Fenerbahçe maçınıda ortada görüyorum, çok iyi oyundan ziyade kim daha az hatalı oynarsa o çıkacak bence.

Onların oyuncular tüm taraftarlardan beter zaten reis. :D
Aynen o da var ama saha içi bu daha çok, yapılan mizahın olayı taraftar üzerinden gitmiş orada. Cidden yaşanacak Türk-Yunan muhabbeti ve Ergin Ataman olaylarının yanına Real dediğim gibi kalıyor yine de... :)

Bizim union maçında ki taraftar gitsin yeter ya xD
Yurtdışından gelen her taraftar iş yapıyor bu arada. Sorun yurtiçi taraftarında... :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık