Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Baş Karakter Luffy Olmasaydı, Onun Yerine Kimi İsterdiniz?

Baş karakter Luffy olmasa onun yeine kimi isterdiniz.

• Zoro

Kullanılan: 25 16.8%
  • Kid

Kullanılan: 6 4.0%
  • Shanks

Kullanılan: 23 15.4%
  • Roger

Kullanılan: 13 8.7%
  • Mihawk

Kullanılan: 2 1.3%
  • Ace

Kullanılan: 25 16.8%
  • BeyazSakal

Kullanılan: 4 2.7%
  • Teach

Kullanılan: 13 8.7%
  • Law

• Doflamingo

Kullanılan: 6 4.0%
  • Usssooooop

Kullanılan: 3 2.0%
  • Sabo

• Novalardan geriye kalan biri

Kullanılan: 0 0.0%
  • Dragon

Kullanılan: 12 8.1%
  • Diğerleri

Kullanılan: 9 6.0%

• Kullanılan toplam oy
    149
Şıklarda Fuji neden yok? Düşünsene bir vasıfsızın hikayesi. O kadar vasıfsız yaşadım ki dayanamayıp kendimi kör ettim. V. K. K. Fuji diye epik bir şey olur. :D

Sadece dört kişi mi Dof'u istiyor (Biri benim). Bence Dof'tan da iyi baş karakter olurdu. Onun haricindeler:

-Shanks'ı isterdim. Onun gözünden Roger'ın KK olmasını ve akabinde kendisinin güçlenmesini görmek isterdim.

-Ace güzel olabilirdi. Roger-Ace ilişkisi falan çok iyi işlenirdi.

-Mihawk olabilirdi. Kılıç ustalığı serüveni güzel olurdu.

-Dragon. Luffy'yi küçüklükten itibaren bırakması, karısı ve babası Garp'ı terketme süreçleri falan güzel olurdu.

Sadece dört kişi mi Dof'u istiyor (Biri benim). Bence Dof'tan da iyi baş karakter olurdu. Onun haricindeler:

-Shanks'ı isterdim. Onun gözünden Roger'ın KK olmasını ve akabinde kendisinin güçlenmesini görmek isterdim.

-Ace güzel olabilirdi. Roger-Ace ilişkisi falan çok iyi işlenirdi.

-Mihawk olabilirdi. Kılıç ustalığı serüveni güzel olurdu.

-Dragon. Luffy'yi küçüklükten itibaren bırakması, karısı ve babası Garp'ı terketme süreçleri falan güzel olurdu.
Dof baş karakter olamaz ya, seri çiçekli böcekli olmaz o zaman. Mis gibi gerçek kral Ace var.
Karargaha alınmayan amiralin hazin dramını okurduk ne güzel.Parklarda yatıp kalkan madao gibi her gün yeni bir macera okurduk çok fena seri olurdu.:hhh:
Kılıcın üstüne düşüp kör oluyor ama yalandan kim ölmüş, ben yaptım diyor. Onu bile beceremez bu banktan düşer içkili falan suçu wg ye atar. :D

Dof baş karakter olamaz ya, seri çiçekli böcekli olmaz o zaman. Mis gibi gerçek kral Ace var.

Kılıcın üstüne düşüp kör oluyor ama yalandan kim ölmüş, ben yaptım diyor. Onu bile beceremez bu banktan düşer içkili falan suçu wg ye atar. :D

Aynen lordluğu oralarda bitirecek. :D

Bu arada ben bakmamıştım hiç anket sonuçlarına Ace hakettiğini almış site ayda yılda bir doğru yolu bulmuş bu sefer.

Ben Roger veya Shanks’ın hikayelerini başından sonuna izlesem ne müthiş olur.
Çocukluklarından gençliğe ve zirve dönemlerine...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık