Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Baraque Works, Enies Lobby'de

Croco hariç diğerlerinin şansı yok.
Niye Mr.1'de güçlü değil mi ? Mr.1 yakalanmasaydı girmeseydi hapise yani o da kendini geliştirirdi.Zoro ilk Mr.1 ile kapıştığında zar zor yenmişti sonrasında zaten kendini geliştirdi gitti CP9'un en iyi 2.elemanını yendi.Hatta 2 yılda daha da gelişti PX'e tek attı o da yetmedi suda balıkadam hızında , balıkadamı yendi.Mr.1 'de yakalanmayıp korsanlığa devam etseydi kendisini her geçen gün güçlendirirdi.Yani Mr.1'i küçümsemeyin aynı şekilde Mr.2'yide :D

nedir bu crocodilei abartmak anlamıyorum ya adam anca logiasının arkasına sığınıyor bence baroque worksun cp9u yenmesinin imkanı yok..bizim tayfa seviye atlayıp yendi cp9u..enel deseniz tamam tek başına girer dağıtır orayı ama crocodile kim ya?

Gerçi kim çözemez ki kumun zayıflığını.Luffy bile çözdü Lucci çözemezse yuh derim.Ama su bile olsa kesin Lucci yener diyemeyiz o zaman Luffy 2.dövüşte elinde o kadar su vardı bitirseymiş 2 dakikada işini.Crocodile akıllı adam kendisine dokundurtsa bile yine bir şey bulur ayrıca Crocodile shichibukai olmamış boşuna ve Lucci'de WB'ye ya da Akainu'ya saldırmak gibi cesaret var mıdır merak ediyorum.Eğer Croco vs Lucci olsaymış Lucci şimdi olmazdı demek istediğim.

cp 9 baraque work u öper.lucci zaten aptal bir karakter değil kumun zayıflığını çözer herhalde. crocoyla eğer çöl dışında bir yerde karsılaşırsa rahat indirir. kaku mr 1 i jyabura da mr 2 yi rahat yenerler.zaten tùm tayfa cp9 arcında bir şeyler öğrenip inanılmaz power up lar yaptılar.

Ne dediğini anlamak için yorumlarınızı iyice incelemek gerekiyor arkadaşlar. Birazcık imla yahu. Boşuna bulmamışlar imla kurallarını.

Enies lobby ezer bence. Vsleri düşünürsek kakunun o müthiş saldıraları Mr. 1e fazla gelir ki o adamın tekkaisini kıramaz Mr. 1. Mr. 2ye şans dahi vermiyorum zaten. Diğerleride ezer geçer. İşin içinde devler ve 10.000 denizcide var tabii. Lucci eğer zayıf noktasını önceden biliyorsa ezer croc'u. Ne de olsa jimbei, morianın zayıf noktasını biliyordu belki de dünya hükümeti de böyle şeyleri biliyordur veya mantığı ile anlayabilir veya savaşırken bilemiyorum ama eğer bir şekilde anlarsa şansı yok e zaten anlamazsa da olay belli yani

Luffy'nin Croco'yu yenmesinin yegane sebebi bence D. iradesi.Adam 3 vs atıyor 1 ini yeniyor,Suyu bulmak o kadar önemli değil bknz 2. vs. Teke tekte Croco alır bence şayet Lucciyi yakalarsa.Lucci Luffy'den zeki bir adam su faktörünü farkedebilir o zamana kadar Croco halledebilir bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık