Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Baraque Works, Enies Lobby'de

Roronoa Zoro

Crocodile kuma dönüşünce su işlemese Luffy karşısında kullanırdı bunu.
Bu dediğim yapılmayacak şey değil, Croco bunun farkında değil belki. Sonuçta element halindeyken haki bile işlemiyor Logia`lara, suda işlemez başka bir şeyde.Ayrıca Croco elmasa bile dayanacak kadar sağlam fiziksel açıdan küçümsemeyin.

Crocodile Shic. seviyesi bir adam ve gördüğümüz en güçlü karaterlerden birisi Yonkou ve Amiralleri saymazsak. Denizciler içerisinden amirallerden sonra en güçlüler koramirallerdir. Shic. seviyesinin amiral ve kor amiral arasında bir seviye olduğunu düşünüyoruz ve şimdi bu seviyedeki bir logia'nın bir suikastçiye yenileceğini mi söylüyorsunuz. Ben sadece Lucci'yi değil tüm CP9'u paket yapacağını düşünüyordum üstelik.

Abartılacak yok dediğiniz adam Jozu`yla, Akainu`yla aynı ortamda aşık atabilecek seviyede biri yapmayın etmeyin. Onların karşısına Lucci koysanız bir dakika bile hayata kalamaz.
Jozu karşısında 1 dakika dayanamadı zaten Akainu'da uğraşmadı hedefi peşindeydi sen benden iyi tasvir edersin Akainu'nun hedefe kitlenmedeki kararlığını.

la spada diye bir saldırı yapmıştı havadayken , Luffy o saldırıyı yumruğu ile kesti
Onu hatırlıyorum yaparken ki vucüt halini hatırlamıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık