Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bambina vs. Superman

Kim Kazanır?

• Bambina

Kullanılan: 20 43.5%
  • Superman

Kullanılan: 26 56.5%

• Kullanılan toplam oy
    46

JamesLogan

Bambina dagı sektirdiği gibi sektirir. Batman tövbe ettirdi Clark'ı. :(

Okuyan var, okumayan var. Şu konuları yüzeysel açmasanız iyi olacak. Okumayan arkadaşlar Yeni 52 öncesi ve sonrası Superman'de ne gibi değişiklik oldu, gücü ne oldu, nereden bilecek? Toriko okumayan Bambina'nın güçleri hakkında nasıl fikir sahibi olacak?

Konu güzel olmuş eline sağlık. Ben de uzun zamandır açmayı planlıyordum isabet olmuş. Yalnız comicvine sitesinde Bambina vs New 52Superman konusu var bayağı ayrıntılı tartışılmış. O konunun linkini konu başlığına eklersen güzel olur.

Konuya gelirsek yasaklamaların bir önemi yok. Dünyayı yok etmenin serbest olduğunu düşünürsek Bambina dünyayı yok ettiktan sonra uzaydaki yatağında bir güzel dinlenir. Sup ise uzay boşluğunda hunharca can verecektir. Keza rakibi güneşe fırlatmak da sonucu değiştirmez. Bambina supu fırlatsa sup güçlenir ancak sup bambinayı fırlatsa bambina da güçlenecektir. Zira Bambinanım kitasınsa magmayı çorba niyetine içiyorlar. Bambina güneşi yiyerek bitirir muhtemelen. Tüm bunlara rağmen yasak koyalım diyorsanız yine değişen bir şey olmayacaktır. Bambina her türlü tokatlar. Sup Bambinaya oyun arkadaşı olursa iyi. :)

Konu güzel olmuş eline sağlık. Ben de uzun zamandır açmayı planlıyordum isabet olmuş. Yalnız comicvine sitesinde Bambina vs New 52Superman konusu var bayağı ayrıntılı tartışılmış. O konunun linkini konu başlığına eklersen güzel olur.

Konuya gelirsek yasaklamaların bir önemi yok. Dünyayı yok etmenin serbest olduğunu düşünürsek Bambina dünyayı yok ettiktan sonra uzaydaki yatağında bir güzel dinlenir. Sup ise uzay boşluğunda hunharca can verecektir. Keza rakibi güneşe fırlatmak da sonucu değiştirmez. Bambina supu fırlatsa sup güçlenir ancak sup bambinayı fırlatsa bambina da güçlenecektir. Zira Bambinanım kitasınsa magmayı çorba niyetine içiyorlar. Bambina güneşi yiyerek bitirir muhtemelen. Tüm bunlara rağmen yasak koyalım diyorsanız yine değişen bir şey olmayacaktır. Bambina her türlü tokatlar. Sup Bambinaya oyun arkadaşı olursa iyi. :)
Sup uzay boşluğunda niye hunharca can versin? Ayrıca Bambina uzayda yaşayamaz.

Sen Toriko okumamış mıydın yav, üzdün. :(
Çakma Bambina'yı niye bilsin, orijinalini biliyor işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık