Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bambina vs. Guinness

Bambina'nın gücünden kısa bir kesit ;

VS.

Guiness'in gücü.

Bütün Toriko takipçilerini konuya bekliyorum, sizce hangi kral daha güçlü... Maymun Kral mı, Yoksa Kurt Kral mı ?

Son düzenleme:
Meymın... 8 Krallar bence 8'ini birbirinden ayıran özellikleri olacak, güç,çeviklilik,dayanıklılık vs.En güçlüsü meymındır bana göre.

Seviyelerine bakılırsa denk güçteler, 6000 / 6090, ben ikisinin de Heracles'ten güçlü olduğunu düşünüyorum.

Guiness çok zorlansada alır ama dövüşten sonra ne kadar yaşar yaşar mı merak konusu. Tabi şöyle bir şey de var Bambina oyun oynamak için hareket ederse Guiness zorlanmadan kazanabilir.

Aklıma geldi şimdi Toriko demek Türk demekmiş diye bir şey denmişti Torikonun hayvanı da Türk dedik mi ilk akla gelen kurt sizce bu rastlantı mı :/

Kurdun neyini gördükte kapıştırıyoruz :S Şimdilik Bambina reyiz 1-0 önde yiğidin malı meydanda der gibi geziyor ortamlarda.

Yaratığın ismi bile yeter "Guinness"!Mangaka Kurt Kralı gösterip elletirmedi."Heracles uzay boşluğu oluşturabiliyormuş, bunun karşısında kim nasıl durabilir ki?" derken bir baktık Bambina havasız ortamda kestiriyor, üstüne yerçekimi normalin 100 katı olan yerde muazzam bir güç ve hıza sahip.Sonraki kralda da buna benzer bir durum ortaya çıkacak muhtemelen.
Ayrıca Acacia'nın menüsünü tamamlayabilmek için her kıtayı sırasıyla dolaşman lazım.Bir sonraki malzemeyi ele geçirmek için önceki malzemeleri yemeleri gerekiyor ki ancak o şekilde sonraki malzemeyi ele geçirebilme şansın oluyor.Hava'yı yemeden 100 G dağına çıkamazlardı mesela.Ve şu haritada mavi çizgili bölgeye dikkat edin.
Çizdiğim yer 2. Bölge, doğrudan 1. Bölgeye geçiş yok.Bu demek oluyor ki önce 2. Bölge'nin yiyecek hazinesini yemek haliyle oranın kralıyla yüzleşmek gerekiyor.Böylece 1. Bölgedeki yiyecek hazinesi(muhtemelen Tanrı) ele geçirilebilsin.Buradan şu sonuca varılır, 1.Bölgenin patronu tüm krallardan güçlü, o yiyecek hazinesini alabilmek için iştah şeytanları maximum düzeyde aktif hale gelmeli.Ben de 1. Bölgenin Kralının Guinness olduğu düşüncesiyle oyumu ona veriyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık