Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Bacakları En Güçlü Karakter

Bacakları en güçlü olan karakter?

• Dellinger

Kullanılan: 1 0.6%
  • Borsalino

Kullanılan: 81 51.3%
  • Luffy

Kullanılan: 7 4.4%
  • Sanji

Kullanılan: 33 20.9%
  • Doflamingo

Kullanılan: 8 5.1%
  • Bon Clay

• Vergo

Kullanılan: 3 1.9%
  • Niji

• Bepo

Kullanılan: 0 0.0%
  • Marco

Kullanılan: 12 7.6%
  • Boa Hancock

Kullanılan: 11 7.0%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum bence de çok açık, Lucci kule kesince bacak kesişi Dof kesince kesin iptir, o da güzelmis, keşke mangaka çizseymiş de biz de görseymişiz nerde ip kullandığını. :(
Rankyaku kesici bir saldırı olarak tasarlanmış zaten. O yüzden bu saldırının bir şeyleri kesmesi gayet normal :)

Ancak Cp'nin kullandığı 6 stil dışında tekme ya da yumrukla bir şeyin kesildiği görülmüş mü ?

Mingo Law'ın kolunu kesmek için ayağından tel çıkardı mı ? Çıkardı. Demek ki bu adam tekme atarak da bir şeyleri kesebilir.

Kesmek için kesici bir şey kullanılır mı ? Kullanılır.

Mingo kesici bir yeteneğe sahip mi ? Evet.

Mingo Kyros'un kafasını kesmekten bahsetmiş mi ? Evet.

Tüm bu soruların cevabı, Mingo'nun tellerini kullandığına yönelik. Yani o tekmenin saf güç kullanılarak yapılmış bir saldırı olduğundan çok daha sağlıklı ve fazla veri var elimizde.

Zoro'nun fiziksel gücü de hayvan gibi. Kılıcı bırakıp tekmeyle adam kessin madem :)

Yine de istediğin şekilde düşünebilirsin :sapkali:

Durdugu yere ayak koymuş, nerde güç gösterisi? Ki bu adam lastik yani güç sarfetmese de durdurur ivmeyi. Bana slash atan yahut tekmeyle dağ parçalayan bir Luffy lazim. Saf bacak gücü Dofun yanından geçemez.
Sen sana sallanan yumruğu tek elle anında sıfırlayabiliyorsan bu bariz bir güç gösterisidir. Bu da benzer. Lastik olmasıyla ne alakası var bacağı mı uzadı? Hatta dezavantaj kendisine bu durumda. Esnemesini de engellemesi gerek.

Rankyaku kesici bir saldırı olarak tasarlanmış zaten. O yüzden bu saldırının bir şeyleri kesmesi gayet normal :)

Ancak Cp'nin kullandığı 6 stil dışında tekme ya da yumrukla bir şeyin kesildiği görülmüş mü ?

Mingo Law'ın kolunu kesmek için ayağından tel çıkardı mı ? Çıkardı. Demek ki bu adam tekme atarak da bir şeyleri kesebilir.

Kesmek için kesici bir şey kullanılır mı ? Kullanılır.

Mingo kesici bir yeteneğe sahip mi ? Evet.

Mingo Kyros'un kafasını kesmekten bahsetmiş mi ? Evet.

Tüm bu soruların cevabı, Mingo'nun tellerini kullandığına yönelik. Yani o tekmenin saf güç kullanılarak yapılmış bir saldırı olduğundan çok daha sağlıklı ve fazla veri var elimizde.

Zoro'nun fiziksel gücü de hayvan gibi. Kılıcı bırakıp tekmeyle adam kessin madem :)

Yine de istediğin şekilde düşünebilirsin :sapkali:
Senin veri dediğin şeyler yorumdan öte değil, istediğin gibi düşünebilisin tabi lakin koyulaştırdığım kısım benim için yeterli, zira Rankyaku bacak kesişi olarak OPta bu minvalde saldırılar olduğunu gösteriyor, benzeri görülmüş mü dediğin yer ise Doflamingo oluyor işte. Zorodan kılıçları al bakalım ne oluyor, çöpten farkı kalmaz. :)

Senin veri dediğin şeyler yorumdan öte değil, istediğin gibi düşünebilisin tabi lakin koyulaştırdığım kısım benim için yeterli, zira Rankyaku bacak kesişi olarak OPta bu minvalde saldırılar olduğunu gösteriyor, benzeri görülmüş mü dediğin yer ise Doflamingo oluyor işte. Zorodan kılıçları al bakalım ne oluyor, çöpten farkı kalmaz. :)
Seninkiler yanında benimkiler mangaka onaylı kutucuk bilgileri savcı :hhh:

Listede olmasa da ben o meşhur adamı seciyorum... Lakabı da ne kadar kuvvetli olduğunun kanıtıdır.
Sanjinin ustası Zeff..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık