Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Bacakları En Güçlü Karakter

Bacakları en güçlü olan karakter?

• Dellinger

Kullanılan: 1 0.6%
  • Borsalino

Kullanılan: 81 51.3%
  • Luffy

Kullanılan: 7 4.4%
  • Sanji

Kullanılan: 33 20.9%
  • Doflamingo

Kullanılan: 8 5.1%
  • Bon Clay

• Vergo

Kullanılan: 3 1.9%
  • Niji

• Bepo

Kullanılan: 0 0.0%
  • Marco

Kullanılan: 12 7.6%
  • Boa Hancock

Kullanılan: 11 7.0%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    158
Büyük güçlü vurur dersek kaidoya kalmaz bile devleri geç oz ve dofun sağ kollarından pica adam istediği kadar büyüyo
Yabancıya gitmesin diye sanjiye attım

şimdi saf güc olarak düşünürsekte yine borsalino iyidir ama bacak kas gücüne + meyve ile gelen G kuvvetide eklenince diğerleri %100 ise borsalino %900 falandır.

Yine bu anketten anlaşılcağı üzere %20 lik bir kısım karakterin kaşına gözüne oy veriyor. Vicdanlara soruyorum Vergo bacak gücüyle çarpışma esnasında Sanjinin bacağını çatlatmadı mı ? Bu çok özel bir olay bana kalırsa çünkü seride eşi benzeri yok.. Nasıl oluyorda Vergo'nun olduğu bir ankette Sanji önde çıkabiliyor ?

şimdi saf güc olarak düşünürsekte yine borsalino iyidir ama bacak kas gücüne + meyve ile gelen G kuvvetide eklenince diğerleri %100 ise borsalino %900 falandır.

Yine bu anketten anlaşılcağı üzere %20 lik bir kısım karakterin kaşına gözüne oy veriyor. Vicdanlara soruyorum Vergo bacak gücüyle çarpışma esnasında Sanjinin bacağını çatlatmadı mı ? Bu çok özel bir olay bana kalırsa çünkü seride eşi benzeri yok.. Nasıl oluyorda Vergo'nun olduğu bir ankette Sanji önde çıkabiliyor ?
Vergonun hayranı yokta ondan?

Sanjinin vücudu hasarlıydı orada ki ona rağmen püskürttü Vergoyu. Sanjiyi bu ankette düşünmedim diğerlerinden dolayı da Vergo asıl kim de Sanjiyle kıyaslayalım?
Hasarlı vücuduyla ağzına ağzına vuruyordu Sanji.

Bir Amiralle delinger'ı aynı ankete koymak neden ?

Belli bir seviyenin altında olanlari koyman saçma.@Sabooo

Bu ankette Kizaru ve ya Marco derim cunki.Bir kere hakileri diğerlerine göre daha güçlüdür + olarak Kizaru tekmesini ışıkla,Marco da uçarak guclendirebiliyor.

2 sinden biridir.

Doflamingo derdim ama tekmesinin okadar güçlü oldgunu sanmam,ipleriyle kombine edip kesici saldırılar yapıyor,genelde.

En son olarak ta Kaido nun tekmesi hepsinden güçlüdür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık