Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Babylon Berlin (2017-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

Yayınlayan Kanal: Sky Deutschland
Sezon Sayısı: 4
Türü: Suç, Dram, Tarih
Durumu: Devam ediyor
Baş Roller: Volker Bruch, Liv Lisa Fries, Leonie Benesch

Köln emniyetinde bir komiser olan Gereon Rath, Altın Yirmili yıllardaki siyasi ve sosyal değişimlerin merkez üssü olan Berlin'e taşınır ve burada kendisini hiç bilmediği bir dünyanın içerisinde bulur.

Çok klas bir dizi. Muadillerine nal toplatacak türden bir atmosfere sahip. Olaylar gerçekten de 1920'li yıllardaki Berlin'de geçiyormuş gibi bir hissiyat uyanıyor insanda. Senaryo dönemine gayet uygun. Almanya'nın içinde bulunduğu durumu ve Naziler'in nasıl adım adım başa geldiğini çarpıcı şekilde anlatıyor. Sevdiğim bir dizidir. Dördüncü sezon 8 Ekim'de ekranlarda olacak. Üçüncü sezonunun altyazısını ben çevirmiştim, bir aksilik çıkmazsa dördüncü sezonu da ben çeviririm.

İzlerken en çok keyif aldığım dizi olabilir. Hiçbir masraftan kaçınmayıp anlatılan dönemi olabildiğince net bir biçimde yansıtmışlar. Şaşalı bir sadeliği olan çok başarılı bir iş. Şöyle, muhteşem bir sahnesi vardır;

Dördüncü sezonu da bitirebildim. Diğer sezonlara göre biraz daha sönük ve dar bir konuda kalmış, ancak sonraki sezon için hazırlık sezonu gibi olmuş. Muhtemelen beşinci sezonda Naziler iktira gelecek ve dizi de orada bitecektir. Atmosferi her zamanki gibi muhteşemdi. Bu dizinin gerçekten o zamanlarda çekilmiş olduğu söylense anlamazdım. O kadar dikkat edilmiş ayrıntılara.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık