Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aynalar. +18 konu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şeytan ve zebani kankalarımla cehennemin ağaları olarak seni bekliyo olucaz, zehahahahahahaha
Seni zebani cosplayiyle görmek güzel olurdu bak.
Ben şu anda da böyleyim... Lan yoksa.....
O kadar uzun ki kimse okumamıştır zaten. 2-3 dk karanlıkta oturursan aynadan cin çıkıyomuş sen de hemen kalkmazsan deliriyomuşsun, ateist birine göstermişler o da görmüş.
Kral senle şunu denemek vardı.

Visual Distortion Effect

Yani bir noktaya uzun süre sabit bakınca diğer görsellerin bozulması. Bundan ötesi olduğunu sanmıyorum. Atmosferin verdiği korku ile bu bozulmalar farklı illüzyonlara da sebebiyet verebilir. Bunu da hesaba katınca durum gayet normal.

Bundan bağımsız "cin" veya metafizik varlıkları görmenin hastalık sebebiyle aşırı bitkinlik, uzun süre uykusuz kalma, sarhoşluk, uyuşturucu etkisinde olma, uzun süre kaliteli protein yoksunluğu (bazı manevi oluşumlar bu tür şeyler görmek için hayvansal gıda diyeti yapar), tanısı konulmuş veya konulmamış bir psikolojik rahatsızlık sonucu görüldüğünü düşünüyorum. Nadir de olsa aynı anda birden fazla kişinin görmesi hatta aynı şeyi görmesinin mümkün olduğunu düşünüyorum ve bu tür şeyleri yaşayan/yaşadığını iddia edenler beni şaşırtmıyor.

Eğer doğa üstü varlıklara bir şekilde inanıyorsanız, bu bahsettiğim şeylerin (hastalık vs.) bir şekilde yan etkiyle bizi doğa üstü varlıkları görebilecek hale getirdiğini düşünebilirsiniz.

Veya doğa üstü varlıklara kesinlikle inanmıyorsanız yine aynı şeylerin bir şekilde inançlar ve bilinç altı öğelerle yanılsamalara sebep olduğunu düşünebilirsiniz.

Konu bundan ibaret.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık