Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Avrupa'da Desteklediğiniz Futbol Takımı

Avrupa da Desteklediğiniz Futbol Takımı

• Kullanılan toplam oy
    69
konuya yazmadan önce anket sonuçlarına bakmamıştım. bu kadar çok sayıda real madrid, barcelona ve liverpool sempatizanı olduğunu bilseydim hortlatmazdım konuyu :(

3'ünü de sevmem. konuyu başkası hortlatmış olsa gocunmazdım ama ne yalan söyleyeyim, bu 3 kulübün kadar çok sayıda destekçisinin olduğunu görmek hoşuma gitmedi.

sevmediğim başka takımlar da var ama onların çok sayıda sempatizanı olmadığından isimlerini geçirmedim.
Hem tr de hem dünyada en sevilen kulüpler de ilk 5 tedirler. Şaşırtıcı bir anket değil aslında

barcelona'yı, düşük tempolu pas oyunu oynadığı zamanlar yüzünden sevmem. düşük tempolu pas oyununa alerjim var.
liverpool'u, 2005 şl finali yüzünden sevmem. eyvallah, futbol mucizesi kabul ama 10 dakika top oynayıp kupa aldı liverpool. milan'ın hakkıydı o kupa.
real madrid; açık ara farkla en büyük, en güçlü, en başarılı ve en ayrıcalıklı spor kulübü. savunduğum değerlerin tamamının karşısında olan bir kulüp.

Ac Milan favorim.
Premier lig - City ve Tothennam (Bu aralar Newcstle favorim)
La Liga - Real Madrid
Bundesliga - Bayern Münih (Bu aralar Leverkusen favorim)

3'ünü de sevmem. konuyu başkası hortlatmış olsa gocunmazdım ama ne yalan söyleyeyim, bu 3 kulübün kadar çok sayıda destekçisinin olduğunu görmek hoşuma gitmedi.

sevmediğim başka takımlar da var ama onların çok sayıda sempatizanı olmadığından isimlerini geçirmedim.
Türkiye'deki Liverpool romantizmini anlamıyorum.Özellikle spikerlerin ve yorumcuların büyük bir kısmı Liverpool fanatiği.
Taraftarından dolayı bir sempati var sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık