Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Avrupa'da Desteklediğiniz Futbol Takımı

Avrupa da Desteklediğiniz Futbol Takımı

• Kullanılan toplam oy
    69
Futbolu hiç takip etmiyorum fakat geçmişte Liverpool'u acayip tutardım. Maçlarını kaçırmaz, deli gibi izlerdim. Gerrard, Luis Garcia vs. Bu sebeple kararım her daim nettir.

Dipnot: Aynı zamanda koyu bir Beşiktaş'lı olduğum dönemde 8 - 0'lık maçın ardından sevinsem mi üzülsem mi bilememiştim. :oleyo:
Dipnot2: Artık futbolla oyunlar haricinde hiçbir alakam yok.

Çcoukluktan beri Barcayı severim. Ronny etkisi.

Henryli zamanlardanda Asenali. ama bitirdiler kendilerini.
Liverpoola da eskidendir sempatim vardır. Asla Yalnız yürümeyecekler!

İtalyadan Juve ve Napoli faavorimdir. Ancak son 2-3 senedir Napoli şampi olsun istiyorum.
Birde Forza Milan. Onlarda çöküş devrindeler.

Barça hep favorimdir. Premier ligte genç atak oynayan takımları severim. Bu ara Fm de arkadaşlarla oyanarken city ile oynadığımdan dolayı citye bir sempatim oluştu cityciyiz. Tothennamı da izlemeyi severim.

2013'den bu yana epey sıkıldığım için önemli maçlar ve derbiler hariç pek takip etmiyordum futbolu, eskilerden Liverpool'u çok severdim kolay kolay maçlarını kaçırmazdım. (İstanbuldaki o maç yok mu) Henry'li Bergkamp'lı Arsenal'de benim için apayrıdır. her ne kadar Şampiyon olamasalarda Figo, Zidane, Ronaldo, Beckham gibi isimleri beraber Madrid'de izlemesi çok keyifliydi. Eskiden harbiden futbol oynanıyormuş :d düşük kalibre takımlarda bile ne yıldızlar varmış, şimdi tuhaf tuhaf adamlar 50 milyon euro ediyor :/ bastım Liverpool'a

Başbakan Pirlo nasıl kaçırdı penaltı dediğim anlardandı bak gözümde canlandı anılar. :( Ha Karşıda da Gerard Başkan vardı final gibi finaldi be. Çok zevkliydi harbiden. Biz bebeyken daha mı zevkliydi futbol. Gerçi ben bebeydim seni bilmem Ronaldinholar Adrianolar daha kimler kimler nerede o eskiler. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık