Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Avatar: The Last Airbender (2005-2008)

Sizce Katara Aang'e göre biraz yaşlı olmamış ya :S. Şimdi aşk yaşamaktan çok ne tatlı şeysin sen bıcı bıcı ilişkisi olabilir bu ikisi arasında ancak ?. Ha zamanla yaşlaro büyür orası ayrı mesele de ne bileyim garip gene de.

Karakter tercihlerine bakınca anlaşılan o ki herhalde Asyalılar üzerinden gidecekler. Sokka olmuş, Aang normale göre biraz esmer ama çok dadlu. Gerisi meh.
Katara ve zuko neden asyalı? Yani zuko tamam derim belki de katara esmerdi yani esmerden kastım ten rengi ilginç

Sizce Katara Aang'e göre biraz yaşlı olmamış ya :S. Şimdi aşk yaşamaktan çok ne tatlı şeysin sen bıcı bıcı ilişkisi olabilir bu ikisi arasında ancak ?. Ha zamanla yaşlaro büyür orası ayrı mesele de ne bileyim garip gene de.

Karakter tercihlerine bakınca anlaşılan o ki herhalde Asyalılar üzerinden gidecekler. Sokka olmuş, Aang normale göre biraz esmer ama çok dadlu. Gerisi meh.
Sokka'yı oynayacak oyuncu aslında Zuko için biçilmiş kaftan.

Katara ve zuko neden asyalı? Yani zuko tamam derim belki de katara esmerdi yani esmerden kastım ten rengi ilginç
Su ulusu da aslında Sibiryalı ve Eskimo halklarının kırması. Asyalı olmasında problem yok. Bir de tüm asyalılar bembeyaz tenli de değil zaten. Moğollar Endonezyalılar falan bildiğin esmer. Ha esmer asyalı bulamamışlar mı? Sanırım maalesef hayır ama buna da şükür.

Su ulusu da aslında Sibiryalı ve Eskimo halklarının kırması. Asyalı olmasında problem yok. Bir de tüm asyalılar bembeyaz tenli de değil zaten. Moğollar Endonezyalılar falan bildiğin esmer. Ha esmer asyalı bulamamışlar mı? Sanırım maalesef hayır ama buna da şükür.
Irkçılık yaptığımdan değil de inşallah filmi gibi görünüşleri uygun olsa da berbat oyunculuk, film tarzı birşey çıkmaz ortaya. ATLA'da kötü birşey bulamayacağım tek çizgi film/anime/animasyon yapım olabilir. (Bir de zuko'yu iyi yansıtsınlar tek başına külliyatlara bedel karakter :) )

Umarım filmi gibi berbat olmaz. Filmini izlediğim gibi aklımda tüm sahneleri sildim. Resmen seriye ihanetti.
Ama avatar resmen bebek. Umarım eski bir fotoğrafıdır.

Zamanında 3-5 liraya satılan ufak çizgi romanını bulmaya çalışırken beni üzüyor bu seri. Olsun yinede çok güzelsin. Korra tüm potansiyeliyle bana göre seriyi mahvetti ama yinede güzel. Baya güzel.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık