Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Avatar: The Last Airbender (2005-2008)

Dizisinden sonra animesini tekrar izleyenlerdenim. İzleyerek hafızamı tazeledim ve finalde çıldırdım. Dedim böyle bir son olamaz. Bu böyle bitemez. Zuko " Annem nerede " diyor bitiyor şaka mı? Arandım durdum yok bulamadım hiç devamını. Şimdi bu haberi görmem çok mutlu etti.

Ama ben Zuko-Katara oluyor, sanıyordum. Onda bir tık üzüldüm. :artiz:
Devam çizgi romanları falan var piyasada

O değilde ben Zukolu Sukili tayfayla daha fazla macera yaşamalarını isterdim. Daha fazla filler bölüm falan. Grubun tamamen bir arada olduğu bir şu dandik tiyatro bölümü var. Çok güzel olurdu.

Dizisinden sonra animesini tekrar izleyenlerdenim. İzleyerek hafızamı tazeledim ve finalde çıldırdım. Dedim böyle bir son olamaz. Bu böyle bitemez. Zuko " Annem nerede " diyor bitiyor şaka mı? Arandım durdum yok bulamadım hiç devamını. Şimdi bu haberi görmem çok mutlu etti.

Ama ben Zuko-Katara oluyor, sanıyordum. Onda bir tık üzüldüm. :artiz:
The Search isimli çizgi romanda anlatılıyordu Zuko'nun annesine ne olduğu.

Atla'yı daha çok sevsem de Korra çok daha iyi bir serydi. Duygusala bağlamaya gerek yok. Korra'nın her kitabından bir atla çıkar. Aang'ın yetişkin zamanları yerine Korrasami'yi anlatan bir çizgi dizi çekerlerse daha isabetli bir seçim olur. Bu hususta bağış kampanyası yapsınlar, 150 TL ateşlerim.

Atla'yı daha çok sevsem de Korra çok daha iyi bir serydi. Duygusala bağlamaya gerek yok. Korra'nın her kitabından bir atla çıkar. Aang'ın yetişkin zamanları yerine Korrasami'yi anlatan bir çizgi dizi çekerlerse daha isabetli bir seçim olur. Bu hususta bağış kampanyası yapsınlar, 150 TL ateşlerim.
Olmaması için 150 TL'nin üstüne bi 150 TL de ben ateşlerim...

Üzgünüm dostum...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık